پاشایی: هدفمان کسب سه امتیاز است/ تراکتور سازی قدرتمند است

مربی تیم فوتبال راه‌آهن تأکید کرد این تیم در دیدار خانگی مقابل تراکتورسازی تبریز به دنبال سه امتیاز است.

به گزارش تبریز بیدار، حسین پاشایی که به جای مهدی تارتار، سرمربی راه‌آهن در نشست خبری قبل از بازی این تیم برابر تراکتورسازی حاضر شده بود، گفت: تارتار به دلیل تداخل تمرین با کنفرانس مطبوعاتی نتوانست به سازمان لیگ بیاید و من در خدمت شما هستم. بازی برابر تراکتورسازی برای ما خیلی حساس و مهم است و به رغم قدرت زیاد این تیم که از بازیکنان و کادرفنی خوبی بهره‌مند است برای کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.


وی در خصوص محرومان و مصدومان تیم راه‌آهن افزود: دیوسالار را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم و تا این لحظه بازیکن مصدومی برای دیدار مقابل تراکتورسازی نداریم.

مربی تیم فوتبال راه‌آهن درباره خطر سقوط این تیم به دسته پایین‌تر تصریح کرد: آن چیزی که در حیطه کادرفنی و سرمربی تیم بوده تا این لحظه به بهترین نحو انجام گرفته است، ولی متأسفانه بازیکنانی که می‌خواستیم بگیریم یا به لیگ یک رفتند یا باشگاه‌های‌شان اجازه حضور در تیم ما را به آنها ندادند و ما با بازیکنان جوان خوبی که جذب کردیم در کنار باتجربه‌های تیم امیدواریم که در نیم‌فصل دوم بهتر ظاهر شده و در لیگ بمانیم.

پاشایی ادامه داد: آقای تارتار سال‌ها تجربه حفظ راه‌آهن در شرایط مشابه را داشته و این تیم را در لیگ برتر حفظ کرده است و امیدواریم امسال هم این اتفاق صورت بگیرد.

وی در خصوص انتقال میلاد محمدی به تیم روسی گفت: محمدی از تأثیرگذارترین بازیکنان ماست و امشب قرار است برای شرکت در تست پزشکی تیم روسی به این کشور برود و طبق شنیده‌های من بعد از تست راهی انگلیس می‌شود تا در تمرینات این تیم هم شرکت کند. محمدی از تیر یا مرداد مورد توجه این تیم روسی قرار گرفته بود و فقط قرار است که در تست پزشکی شرکت کند. او تابستان برای پیوستن به یک تیم اتریشی در اتریش بود که در یک بازی دوستانه با این تیم روسی توانسته نظر آنها را جلب کند.

پاشایی در خصوص پیشنهاد به مهرداد محمدی هم از تیم‌های خارجی گفت: در جریان پیشنهادی به محمدی نیستم و این سؤال را باید از باشگاه بپرسید.

مربی تیم فوتبال راه‌آهن در خصوص مشکلات مالی این تیم خاطرنشان کرد: اکثر تیم‌های لیگ برتری با مشکل مالی روبه‌رو هستند، حتی تیم‌هایی که تا سال‌های پیش در پرداخت‌ها مشکلی نداشتند، امسال با مشکلاتی دست به گریبانند، این در حالی است که آنها از بودجه دولتی هم ارتزاق می‌کنند، اما ما تیم‌مان شخصی است و قطعاً مالک تیم با توجه به این رکود اقتصادی که در خیلی جاها وجود دارد با مشکلات مواجه است، اما طبق شنیده‌های من مبلغی تهیه شده تا به بازیکنان پرداخت شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.