قلعه نویی: توانستیم ضعف‌های تیم را برطرف کنیم/ باشگاه در فصل نقل‌وانتقالات خواسته‌های ما را براورده کرد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، خواسته هایش در فصل نقل‌وانتقالات نیم‌فصل برآورده است.

به گزارش تبریز بیدار، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل راه‌آهن اظهار داشت: بابت تأخیرم در نشست خبری عذرخواهی می‌کنم و لازم می‌دانم درگذشت دو اسطوره فوتبال ایران را به خانواده‌ آنها و جامعه فوتبال تسلیت بگویم و آرزوی سلامتی برای استاد خودم آقای پورحیدری داشته باشم.


وی در مورد بازی تیمش برابر راه‌آهن  تصریح کرد: این تعطیلات تا حدودی برای ما مفید بود و توانستیم ضعف‌های تیم را برطرف کرده و مشکلاتی را که بازیکنان از نظر بدنی مواجه بودند، برطرف ساختیم. جا دارد در اینجا از هیئت مدیره محترم و کادر اجرایی باشگاه نهایت تشکر را داشته باشم که در فصل نقل‌وانتقالات خواسته‌های ما را براورده کردند و به اعتقاد من در نقل‌وانتقالات بهترین تیم بودیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در فصل نقل‌وانتقالات هیئت مدیره عملکرد خوبی داشت و جزو بهترین‌ها و موفق‌ترین‌ها بودیم. ان‌شاءالله در ادامه لیگ هم جزو بهترین تیم‌ها باشیم.

وی درباره شرایط تراکتورسازی خاطر نشان کرد: شرایط تیم خوب شده است. اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم و تنها مشکل‌مان کمبود بازی تدارکاتی خوب بود. در این مدت دو سه بازی خوب انجام دادیم و اگر چند بازی دیگر هم انجام می‌دادیم شرایط‌مان مطلوب‌تر می‌شد.

قلعه‌نویی با تمجید از حریف عصر فردای تیمش ادامه داد: راه‌آهن تیم خوبی است و تارتار هر جا که بوده تیمش فوتبال خوبی را نمایش گذاشته است. یقیناً بعد از تعطیلات زمان می‌برد که تیم‌ها به شرایط مطلوب برسند و بهتر شوند، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و با این شرایط امیدوارم که بازی خوبی شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در خصوص شرایط بازیکنانش گفت: قبلاً برای انتخاب ۱۱ بازیکن اصلی مشکل داشتیم، اما الان با بازیکنانی که اضافه کردیم برای انتخاب ۱۸ نفر مشکل داریم و دغدغه این را داریم که چه کسی را به زمین بفرستیم.

وی در واکنش به این سؤال که آیا مشکل گلزنی تیم شما برای نیم‌فصل دوم حل خواهد شد یا نه، تأکید کرد: من لازم می‌دانم در اینجا از تیم ملوان تشکر کنم که با ما یک بازی دوستانه را انجام داد. در دیدار با این تیم با وجود اینکه نانگ را در اختیار نداشتیم توانستیم سه گل به ثمر برسانیم و این یعنی اینکه ما در نیم‌فصل ضعف‌های خودمان را به درستی شناختیم و با جذب مهاجمان مدنظر توانستیم این مشکل‌مان را برطرف سازیم. در حال حاضر مهاجم سرعتی، بلندزن، گلزن، سرزن در اختیار داریم و در خط حمله مشکلی وجود ندارد، ضمن اینکه ما در تعطیلات دنبال این بودیم که راهی ترکیه شویم و سه بازی تدارکاتی با تیم‌های خوب این کشور انجام دهیم اما شرایط فراهم نشد که راهی ترکیه شویم هرچند جا دارد از مسئولان جزیره کیش نیز تشکر کنم.

قلعه‌نویی در خصوص اظهارات کاظم محمودی پیشکسوت تیم تراکتورسازی مبنی بر اینکه قلعه‌نویی مربی ترسویی شده است، عنوان کرد: به هر حال دوستان نقطه‌نظرات خودشان را اعلام می‌کنند و من هم سعی می‌کنم از این پس ترسم را کنار بگذارم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا شرایط بختیار رحمانی در تراکتورسازی مناسب است، گفت: خواهش می‌کنم سؤالات فنی بپرسید. بختیار به تمرینات تیم برگشته و شرایط بهتری دارد. ما از او انتظار داریم که مثل روزهای اوجش کار کند و به نوعی بختیارگونه بازی کند. مردم از این بازیکن انتظار دارند. در این تعطیلات شرایط بختیار از نظر روحی و روانی و بدنی بهتر شده است.

وی در رابطه با آخرین وضعیت مسعود همامی و میثاق معمارزاده برای پیوستن به تیم تراکتورسازی نیز خاطرنشان کرد: ما دنبال این بودیم که یک دروازه‌بان باتجربه جذب کنیم از این رو مسعود همامی را به خدمت گرفتیم. البته میثاق معمارزاده هم دروازه‌بان خوبی است، اما ما زودتر از او با همامی تمام کرده بودیم. همامی قراردادش را امضا کرده و پس از ثبت قرارداد در هیئت فوتبال در تمرینات شرکت می‌کند.

قلعه‌نویی راجع به اینکه تعدادی از بازیکنان تراکتورسازی قصد اعتصاب داشتند، گفت: اگر من در صحبت‌هایم از هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه تشکر کردم به خاطر این بود که در یکی دو روز اخیر بخشی از رقم قرارداد بازیکنان به حساب آنها واریز و تا الان بیش از ۳۰ درصد طلب بازیکنان پرداخت شده است. فکر می‌کنم از نظر پرداختی جزو تیم‌های برتر باشیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.