در نشست خبری پس از بازی مطرح شد؛

تارتار: بازی را خوب شروع کردیم/ ساختار دفاعی‌مان روز خوبی را پشت‌سر گذاشت

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و تا ۳۵ دقیقه اول خوب بازی کردیم اما در ۱۰ دقیقه پایانی تراکتوری‌ها بهتر ظاهر شدند و بازی قابل قبولی به نمایش گذاشتند.

به گزارش تبریز بیدار، مهدی تارتار بعد از تساوی بدون گل تیمش مقابل تراکتورسازی گفت: ما بازی را خوب شروع کرده و تا ۳۵ دقیقه اول خوب بازی کردیم، اما در ۱۰ دقیقه پایانی نیمه اول تراکتوری‌ها بهتر ظاهر شدند و بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشتند.


سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن افزود: نیمه دوم دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند. موقعیت‌هایی که ما داشتیم صد در صد نبود، اما از موقعیت‌های تراکتورسازی بهتر بود. ساختار دفاعی‌مان روز خوبی را پشت‌سر گذاشت، اما در خط حمله مشکل داشتیم.

وی تصریح کرد: ما در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل نیز نتوانستیم مشکلات‌مان را با جذب بازیکنان جدید در خط حمله ترمیم کنیم و این مشکلات کماکان ادامه دارد. ان‌شاءالله در آینده با تغییر سیستم بهتر شویم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم، آنها خیلی زحمت کشیدند. از این پس باید به بازی با صبای پرقدرت فکر کنیم که در نقل‌وانتقالات هم خوب ظاهر شده است تا بتوانیم سه امتیاز آن بازی را بگیریم.

تارتار در پاسخ به پرسشس در خصوص اینکه آیا مشکل رمضانی، سرپرست تیم راه‌آهن با قلعه‌نویی، سرمربی تراکتورسازی باعث شد تا او روی نیمکت ننشیند، تصریح کرد: من تمرکزم روی مسائل فنی است و در مورد مسائل مدیریتی صحبت نمی‌کنم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.