به بهانه کوچ عاشقی از خیل لشکر خوبان؛

“سید حسن آقا” فرزند واقعی امام روح الله

سید حسن آقا فرزند امام روح الله. یادگار واقعی امام همین سیدحسن لشکرخوبان است. او که خادم واقعی انقلاب و مردم انقلابی بود. او که برای یک لحظه هم ازجناح مومن انقلابی جدا نشد.

به گزارش تبریز بیدار رامین نظامی خواه در ائل نوشت: 


خبر تلخ بود. عاشقی دیگر از نسل باکری ها و تجلایی ها کوچ کرد تا شمار یادگاران لشکر خوبان کمتر بشود. آن هم در روزگاری که عاشورایی ماندن سخت شده.

Image title


سید حسن شکوری پر کشید. او که در “پیمودن راه شهدا و پاسداری از اسلام عزیز و سربازی امام زمان (ع) و نایبش امام خمینی و امام خامنه ای با عزمی راسخ و روحیه ای خستگی ناپذیر” موفق بود.

دعایی که آقامهدی برای سیدحسن داشت و برایش یادگاری نوشت و سیدحسن در همه سالهای سخت بعد ازدفاع با همه رنج های جانبازی و حاشیه هایی که ورودش به عرصه خدمتگذاری ایجاد  می کرد؛ فراموش نکرد.

Image title

آری سید حسن فراموش نکرد که باید راه شهدا را بپیماید. فراموش نکرد که پاسدار اسلام و سرباز امام زمان (ع) است. یادش نرفت که ولایت فقیه همان ولایت رسول الله و امام عصر است. یادش نرفت خامنه ای خمینی دیگر است. یادش نرفت که باید عزمی راسخ داشت و روحیه ای خستگی ناپذیر تا همه کم لطفی ها را به جان خرید و در صحنه باقی ماند.

سید حسن لشکر خوبان هیچ وقت گوشه نشین کنج عزلت نشد. حسرت شهادت او را از خدمت وانگذاشت. هیچ وقت از زخم زبان ها و دشمنی های آشکار و پنهان نترسید.

سیدحسن هیچ وقت آتش توپخانه را به سمت نیروهای خودی و بچه های انقلاب نگرفت. سید حسن در بازی دشمن وارد نشد. سید حسن در اوج کم لطفی ها هم، انقلاب و نظام را متهم نکرد.سیدحسن قانون را قبول داشت.

Image title

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.