به بهانه انتشار مطلب طنز درباره پیامک احمدی نژاد به برخی بازیگران؛

بی اخلاقی وب سایت وابسته به دولت اعتدال!

گرچه بی اخلاقی ها و اقدامات غیرحرفه ای از این پایگاه یاد شده مسبوق به سابقه است، اما در این خصوص و با تناسب مطلب و تیتر انتخاب شده گویا نظارت دقیق تری از سوی مسئولان این رسانه حامی دولت اعتدال صورت گیرد تا حداقل شعارهای دولت مدعی اخلاق از سوی رسان های وابسته به آن زیر پا گذاشته نشود.

به گزارش تبریز بیدار  خبرآنلاین وب سایت وابسته به دولت اعتدال و با مدیریت معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در اقدامی خلاف اخلاق رسانه ای و با انتشار مطلبی که تیتر آن شائبه برانگیز و مشکوک است، اظهارات بازیگران زن ایرانی در خصوص رئیس دولت نهم و دهم را دستمایه طنز قرار داده است.

 

اگرچه بی اخلاقی ها و اقدامات غیرحرفه ای از این پایگاه یاد شده مسبوق به سابقه است، اما در این خصوص و با تناسب مطلب و تیتر انتخاب شده گویا نظارت دقیق تری از سوی مسئولان این رسانه حامی دولت اعتدال صورت گیرد تا حداقل شعارهای دولت مدعی اخلاق از سوی رسان های وابسته به آن زیر پا گذاشته نشود.

 

آنچه در ادامه می آید مطلبی است که در این وب سایت منتشر شده است:

«بهاره افشاری در مصاحبه با رضا رشیدپور در برنامه دید در شب گفته: احمدی نژاد سه بار دعوتم کرد، نرفتم!»

 

جدای از اینکه باید دید احمدی نژاد در آن همه کار (از ساعت ۵ صبح تا یک نیمه شب) با این خانم بازیگر چه کار داشته که سه بار دعوتش کرده و این بازیگر هم چطور سه بار به رییس جمهور مردمی و محبوب و میلیونی کشور «نه» گفته، تصور کنید، باقی بازیگران سینما نیز از آن دوران هشت ساله باشکوه هنر و هنرمند و رحیم مشایی بگویند.

 

سحر قریشی:

قریشی با اشاره به تصویر رحیم مشایی: این آقا رو می شناسم، نگبهان موزه سینماس، نه؟

رشید پور: خانم رییس دفتر احمدی نژاد بوده، حامی هنرمندان بویژه بازیگران.

قریشی: آهان شناختم! یادمه…خیلی دنبال دیدار من و احمدی نژاد بود. حتی موبایل منو داده بود به احمدی نژاد. شاید باورتون نشه، ولی اینقدر احمدی نژاد بهم اس ام اس زد که شماره شو بلاک کردم. بهاره در جریانه.

*

بهنوش بختیاری

من هر شب فالوور های جدیدم رو چک می کنم و به هر کدوم برسم جواب میدم، اما یکی از جالب ترین فالوور های من، دکتر احمدی نژاد بود. هر شب می اومد منو لایک می کرد. اینقدر پیگیر صفحه من بود که نگو. البته این آخری ها آن فالوورش کردم دیگه از شور به درش کرده بود.

*

لیلا اوتادی

یکی از تلخ ترین دوران زندگی کاری من، دولت دوم احمدی نژاد بود، هر روز صبح قبل از ساعت ۸، از یه شماره عجیب بهم زنگ می زد و می گفت “من احمدی نژاد هستم، خوشحال می شم در دفتر شما رو ببینم.”

آقا من اصلا باور نمی کردم تا اینکه با موبایل خودش برام اس ام اس زد. جواب ندادم. بعد هر روز میس مینداخت و می نوشت من محمود احمدی نژاد هستم، رییس جمهور کشور. منم شماره شو سیو کردم، هر زمان زنگ میزد، رد میدادم که الان در جلسه م! خیلی خوش می گذشت البته یکی دو ماهی خیلی اذیت شدم ولی الان برام خاطره خوش مزه ای شده.

*

مریم کاویانی

به خاطر احمدی نژاد ایمیل م رو عوض کردم… روزی دو تا ایمیل داشتم که من احمدی نژاد هستم و برای میزبانی از شما در نهاد ریاست جمهوری در خدمتیم. من باورم نمی شد که…دیلیت می کردم. بعدها روزی ۱۴ تا ایمیل دریافت می کردم. مجبور شدم گزارش اسپم بدم دیگه نبینم. یادم نمی ره اوایل ایمیلم دچار مشکل شد و بعد از یک هفته هم مجبور شدم کلا ایمیل جدید درست کنم.

*

شبنم قلی خانی

وقتی قرار شد برم استرالیا، تو صفحه فیس بوک، پیام هایی دریافت می کردم که کجا خانم قلی خانی؟ اگر مشکلی هست من می تونم حلش کنم، بعد هم شماره دفتر و موبایل و …آخرش هم نوشته بود محمود احمدی نژاد.

اینقدر برام خنده دار و شگفت آور بود که فقط با شکلک جواب میدادم. بعدها بهم گفتن خودش بوده!

*

نیوشا ضیغمی

من در شبکه های مجازی حضور نداشتم و هر روز در محل کار شوهرم بودم. یادم هست سال ۸۹ هر روز پیک موتوری می آمد و می گفت از نهاد ریاست جمهوری هستم و دعوت نامه احمدی نژاد رو براتون اوردم. نامه ها رو نگه داشتم، حدود ۴۳ تا دعوت نامه با امضای احمدی نژاد. اواخر به پیک موتوری پول دادم گفتم، نیار نیست این همه راه بیای، نگهدار پیش خودت ولی بگو اوردم!

***

دفتر احمدی نژاد تکذیب کرد

با توجه به حضور فعال و همیشه در صحنه دفتر محمود احمدی نژاد، بعید نیست امروز – فردا مصاحبه خانم افشاری تکذیب شود؛ متن این تکذیبیه می تواند بدین شکل باشد.

ملت شریف و عزیز ایران

بدینوسیله ضمن ابراز امیدواری برای بازگشت بهار، به استحضار می رساند مصاحبه آن خانم بازیگر کل یوم تکذیب می شود. خادم ملت ایران هیچگاه از هیچ بازیگری دعوتی نداشته و احیانا این خانم بازیگر تحت فشار استوانه های دروغین زر و زور و تزویر این مصاحبه را انجام داده است؛ آن هم در شرایطی که خادم ملت ایران، از حضور رییس جمهوری فرانسه روی فرش قرمز و دیدن آن صحنه دیدار پری روز روحانی در فرانسه، و بعد هم حضور در ایتالیا با آن همه اسکورت و شکوه و جلال، خیلی دلگیر و متاسف است. رییس جمهور ملت ایران باید در کشورهای خاکی حضور یابد نه استکباریون.

همه رسانه ها را به رعایت تقوا و دعا برای حضور دولت بهار دعوت می کنیم.

دفتر خادم دائمی ملت ایران، هشتم بهمن

منبع: جام نیوز

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.