در نشست خبری پس از بازی مطرح شد؛

دایی: بازی را بد شروع کردیم/ گل گسترش فولاد باعث کاهش روحیه بازیکنانم شد

سرمربی تیم صبای قم گفت: گسترش فولاد بازی بهتری انجام داده و ما نیز نتوانستیم از موقعیت هایمان استفاده کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، علی دایی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد تبریز، اظهار داشت: گسترش فولاد بازی بهتری را از ما انجام داده و متاسفانه ما بازی را خیلی بد شروع کردیم. حریف حتی می توانست گل دیگری را نیز به ثمر برساند. ما به تیم گسترش فولاد فشار می آوردیم که می توانستیم بازی را به تساوی بکشیم ولی پنالتی عجیب و غریبی به سود این تیم گرفته شد که همه چیز را تغییر داد.


وی ادامه داد: بازیکنانم در حد و انازه های خودشان ظاهر نشدند. ما فوتبالی که در گذشته انجام داده وبدیم را امروز اجرا نکردیم. آنالیز خوبی از تیم گسترش فولاد انجام داده بودیم ولی گل بدی را دریافت کرده و باعث کاهش روحیه ما شد. گل اول گسترش فولاد در اثر اشتباه یکی دو نفر از بازیکنانم بود که به ندرت چنین گلی در فوتبال دیده می‌ شود.

دایی، بیان کرد: گسترش فولاد در نیمه دوم چشم به ضد حملات داشت و در مقابل، ما نیز از موقعیت هایمان استفاده نکردیم.

سرمربی صبای قم در خصوص کاهش تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه ها، گفت: یکی از مشکلات فوتبال ما، کاهش تعداد تماشاگران است. باز هم شاهکار است که در این بازی ۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر به ورزشگاه آمده بودند. اگر فوتبال بهتری انجام شود، تماشاگران بیشتری می آیند ولی زمان برگزاری بازی ها به شکلی هست که برخی ها کارمند بوده و تازه از اداره به خانه هایشان بر می گردند. فوتبال ما مشکلات زیادی دارد. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.