در گفتگو با تبریز بیدار؛

ذوالفقاری: شرایط تیم بازی به بازی بهتر می شود/ تمرینات به خوبی پیش می رود

سرپرست سرخ پوشان تبریزی گفت: فکر می کنم بازی به بازی وضعیت تیم بهتر خواهد شد و می توانیم عملکردی که شایسته است را داشته باشیم تا هواداران نیز خوشحال شوند.

به گزارش تبریز بیدار، ایوب ذوالفقاری، سرپرست تیم تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریز بیدار درخصوص وضعیت این تیم در حال حاضر، اظهار داشت: خدا را شکر تمرینات به خوبی در حا پیگیری است و با گذشت زمان، شرایط تیم بهتر می شود. ما بدون برگزاری دیدار های تدارکاتی مناسب مقابل راه اهن به میدان رفتیم که متاسفانه نتیجه تساوی کسب شود.


وی ادامه داد: اردویی را در جزیره کیش برگزار کردیم و در زمان رسیدن ما به کیش، فقط تیم ملوان حضور داشت که یک روز به پایان اردویش باقی مانده  و بنابر این بازی را در شرایط خسته، انجام دادیم. برنامه ریزی کادر فنی این بود تا سه دیدار تدارکاتی برگزار شود. 


ذوالفقاری درباره دیدار پیش روی تراکتور سازان مقابل پدیده مشهد، بیان کرد: باید نتیجه خوبی را مقابل پدیده مشهد در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر کسب کنیم. کادر فنی و بازیکنان به این موضوع واقف هستند. پدیده حریف آسانی برایمان نخواهد بود ولی سعی می کنیم تا نتیجه خوبی کسب شود. 


سرپرست تیم تراکتور سازی  درباره اظهارات مهدی تاج که اعلام کرده در صورت تصمیم AFC به برگزاری بازی تیم‌های عربستانی مقابل تیم‌های ایرانی در کشور ثالث نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا حاضر نمی‌شوند، گفتآقای عباسی، مدیرعامل باشگاه در تهران جلسه ای را با مسئولین فدراسیون فوتبال دارند که این موضوع بررسی خواهد شد. 

وی  در خصوص هواداران سرخ پوشان تبریزی، اظهار داشت: در هواداران و اعضای تیم منتظر نتیجه گرفتن تیم هستند. هواداران همیشه از تیمشان  حمایت کرده و با شعار های “عیبی یوخ” در زمان های سخت، به تیمشان روحیه داده اند. منتظر حضور آنها در بازی مقابل پدیده هستیم تا حضور پرشپوری در ورزشگاه داشته باشند. 

ذوالفقاری درباره شرایط نماینده تبریز در ادامه مسابقات لیگ برتر، بیان کرد: فکر می کنم بازی به بازی وضعیت تیم بهتر خواهد شد و می توانیم عملکردی که شایسته است را داشته باشیم تا هواداران نیز خوشحال شوند. 

سرپرست سرخ پوشان تبریزی درباره جذب آلویس نانگ، گفت:  نانگ بازیکن خوبی بوده و با گذشت زمان می تواند به شرایط مطلوب که در انتظار است، برسد . ادینهو گفته بود که “من ادینهو هستم” و هر بازیکنی خصوصیات خود را دارد ولی انشالله نانگ در ادامه در تیم موفق شود. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.