نامه اعتراض باشگاه های ایرانی به کنفدراسیون فوتبال آسیا

مدیرعامل باشگاه نفت در پایان جلسه‌ای در فدراسیون فوتبال اعلام کرد باشگاه‌های ایرانی به دلیل اعلام رای afc برای بازی در کشور بی‌طرف ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا به afc نامه اعتراضی می‌فرستند.

به گزارش تبریز بیدار، قنبرزاده به خبرنگاران گفت: امروز جلسه خوبی بود و تا ۴۸ ساعت دیگر چهار تیم ایرانی نامه اعتراضی به afc ارسال خواهند کرد.

او می‌گوید: تیم‌های کشورهای عربی با هم هم دست شده‌اند و این موضوع شرایط سختی برای تیم‌های ایرانی ایجاد می کند. اما واکنش ما این است که به اتفاق هم در یک طرح واحد به afc شکایت‌نامه بفرستیم .ظرفیت های حقوقی و قانونی را بررسی کردیم  و متوجه شدیم این اجازه به باشگاه ها داده است.

قنبرزاده ادامه داد: متولیان کشور در جریان این موضوع قرار بگیرند و اگر توصیه ای دارند آن را اعلام کنند. باشگاه ها تشکیلات مستقل هستند و با توجه به ظرفیت هایی که وجود دارد این اجازه به باشگاه ها داده می شود که شکایت کنند و از طریق فدراسیون این شکایت اعلام خواهد شد.

قنبرزاده همچنین درباره احتمال کناره گیری تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: ما که فعلا در پلی آف هستیم و اگر به مرحله گروهی برسیم می توانیم درباره کناره گیری احتمالی صحبت کنیم اما در حال حاضر این تصمیم قطعی این چهار باشگاه است و هر چهار تیم شکایت نامه واحدی را ارایه خواهند داد. هیچ چیزی نباید اقتدار کشورمان را به خطر بیندازد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.