قلعه نویی: وضعیت تیم بسیار خوب است/ امیدوارم با کسب نتایج خوب باعث شادی هواداران شویم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: همه چیز برای سفر به ترکیه و برگزاری اردو در این کشور هماهنگ بود،‌اما در دقیقه ۹۰ اردوی تراکتورسازی لغو شد.

به گزارش تبریز بیدار، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری قبل از دیدار مقابل پدیده گفت: ما برنامه‌ای در تعطیلات داشتیم که متاسفانه به طور کامل اجرا نشد. برنامه اول ما در ترکیه بود تا ۳ بازی دوستانه انجام دهیم اما متاسفانه به قول فوتبالی‌ها دقیقه ۹۰ این برنامه لغو شد. از بازی گسترش در هفته هفدهم تا بیش از ۳۰ روز بعد که بازی مقابل راه آهن در هفته نوزدهم بود فقط یک بازی دوستانه مقابل ملوان داشتیم که ۳ مهاجم خود را هم در اختیار نداشتیم. البته این‌ها همه بهانه است.

سرمربی تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: ما باید در ادامه چه داخل و چه خارج از خانه همه امتیازات را بگیریم. وضعیت تیم بسیار خوب است و کاملا با برنامه کار می‌کنیم اما یکی دو مصدوم داریم که انشاءالله بازیکنان ذخیره جایشان را به خوبی پر خواهند کرد. حریف فردا ما تیم بسیار خوب و با کلاسی است که از بازیکنان جوانی بهره می‌برد. آنها مهره‌های جدیدی هم جذب کردند اما ما هر طور شده باید به پیروزی برسیم. ما در دیدار مقابل راه آهن از موقعیت‌هایمان استفاده نکردیم. با وجود اینکه از بازی تیم راضی نبودیم اما حدود ۵۰۰ پاس دادیم . در بازی فردا باید به مراتب بهتر باشیم از هواداران هم می‌خواهم به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند. هواداران تراکتورسازی روی تیم تاثیر مثبتی دارند و با حضورشان می‌توانند به ما کمک کنند.

وی افزود: ما تماشاگران بسیار خوبی داریم. آنها در دنیا نمونه هستند. همه دوست دارند این هواداران را داشته باشند و امیدوارم این تماشاگران پر شور که نمونه بیشترین هواداران در کل آسیا هستند به تیم باز گردند.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا لغو اردوی ترکیه به دلیل ضعف مدیریت بوده است، گفت: اگر سوالی می‌پرسید لطفا با مطالعه باشد. ما به مدیریت و هیأت مدیره برنامه ترکیه را دادیم که آنها هم شرایط را برای حضور در این اردو فراهم کردند اما مشکل از جای دیگری بود و خارج از پیکره مدیریت و هیأت مدیره مانع از انجام این سفر شدند. اتفاقا باشگاه بعد از این اتفاق خیلی خوب عمل کرد و اردوی کیش برای ما فراهم شد. همانطور گفتم خارج از پیکره باشگاه برای ما این مشکل به وجود آمد که فعلا قصد بیان آن را ندارم و نمی‌خواهم این مسئله را بیان کنم.

وی در مورد لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: الان بعد از اینکه الجزیره و السد در پلی‌اف به مصاف یکدیگر می‌روند اولین حریف ما در آسیا مشخص می شود. اکنون نحوه برگزاری بازی‌های آسیایی به شکلی شده که ما بلافاصله بعد از برگزاری بازی رفت باید در بازی برگشت مقابل حریفان بازی کنیم و مسابقات شبیه به دیدارهای حذفی شده است. این مسئله به ضرر ما است از طرف دیگر دو تیم عربی در گروه ما هستند که این هم مسئله هم به ضرر ما است. تنها حسن قرعه فعلی این است که بازی آخر ما در تبریز برگزار می‌شود. از سوی دیگر فشردگی مسابقات هم کار را سخت می‌کند.

سرمربی تراکتورسازی در مورد اینکه فرزاد حاتمی در حالی که مصدوم بود جذب شد و حالا او بار دیگر مصدوم شده است، عنوان کرد: این مصدومیت با مصدومیت قبلی حاتمی متفاوت است و اصلا هیچ ربطی به یکدیگر ندارند. اکنون فردین عابدینی هم در اردوی کیش مصدوم شده است آیا او هم مشکل حاتمی را داشته است. این مسائل اتفاق است در ضمن حاتمی هفته آینده به تمرینات اضافه می‌شود.

قلعه‌نویی در ادامه در پاسخ به سوالی که تیمش پتانسیل بالایی دارد و آیا خواهان کسب نتیجه هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا هستند، اظهار داشت: سوالی که کردید سوال بسیار خوبی بود. ما پتانسیل بالایی داریم و برای هر دو جام برنامه داریم. ما در پست‌ دفاع، هافبک و مهاجم مشکلی نداریم و بازیکنانمان همه خوب و هم طراز هستند. انتخاب‌ها را با مطالعه انجام دادیم و می‌توانیم از کل توان تیم استفاده کنیم. حتی این پتانسیل را داریم که در طول فصل به بازیکنان با تغییراتی که داریم برای ریکاوری استراحت بدهیم. امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم در با عملکردمان در پایان فصل مانع از شرمندگی مقابل هواداران شویم.

وی در پایان در مورد مشکلات باشگاه تراکتورسازی گفت: این تیم برای مردم است از روزی که به تراکتورسازی آمدم باشگاه تمام تلاش خود را کرده و مدیریت و اعضای هیأت مدیره همه جوره تلاش کردند تا مشکلات ما کم شود. اکنون مشکلات ما خیلی کمتر از نیم فصل اول است. ما از لحاظ برگزاری اردو و شرایط پشتیبانی وضعیت خوبی داشتیم و امیدواریم که در آینده هم وضعیتمان بهتر شود و بتوانیم با نتایج خوب باعث شادی هواداران شویم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.