بررسی دیدار/ تراکتورسازی یک – پدیده دو

پدیده مشهد مقابل نماینده تبریز به برتری رسید.

به گزارش تبریز بیدار،  تیم های تراکتور سازی تبریز و پدیده مشهد از ساعت ۱۴:۳۰ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف یکدیگر رفته بودند که در پایان پدیده با نتیجه دو بر یک به برتری رسید. 

بازی به دلیل بارش شدید برف حدود ۲۰ دقیقه متقوف شده بود که پس از آرام شدن شرایط جوی، بازی از سر گرفته شد.

گل تراکتور سازان در در دقیقه ۶۶ توسط محمد ایران پوریان (پنالتی) و گل های پدیده نیز توسط  محسن یوسفی در دقیقه ۵۳ (پنالتی) و فریبرز گرامی در دقیقه ۷۳ به ثمر رسید. 

داور این دیدار در دقیقه ۱۶ به فرهاد سالاری از پدیده کارت زرد نشان داد. 

در حالی که این بازی از سوی باشگاه تراکتور سازی رایگان اعلام شد بود، کمتر از هفت هزار نفر در ورزشگاه حضور یافته اند. 

ترکیب تراکتورسازی:  محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، شاهین ثاقبی ( از دقیقه ۵۸ ایوب کلانتری) ، بختیار رحمانی، آگوستو سزار ( از دقیقه ۷۷ سروش رفیعی)، آلویس نانگ ( از دقیقه ۵۶ کارلوس کاردرسو)، مهدی کیانی، سعید آقایی و مهدی شریفی ( از دقیقه ۷۷ سروش رفیعی)

ترکیب پدیده مشهد: مجتبی روشنگر،  احمد آل نعمه ، محمدرضا ناصحی، مسعود نظرزاده، محمدحسین مرادمند، محسن یوسفی ( از دقیقه ۵۷ فریبرز گرامی)، کریم احمدی،  میثم نقی زاده، معین عباسیان، مهدی مهدی خیری ( از دقیقه ۶۶ محمدعلی فرامرزی)، بهمن سالاری ( از دقیقه ۹۱ محمد خمیسی)

شرح گل:

تراکتورسازی ۰ پدیده ۱ (دقیقه ۵۳، محسن یوسفی) : مشهدی ها توانستند از شرایط جوی بازی نهایت استفاده را بکنند و یک پنالتی از حریف بگیرند و در نهایت محسن یوسفی که پشت این پنالتی ایستاده بود توانست برای اولین بار در این بازی گلزنی کند.

 

تراکتورسازی ۱ پدیده ۱ (دقیقه ۶۶، محمد ایرانپوریان) : یک پنالتی دیگر در این بازی نتیجه بازی را تغییر داد، این بار تراکتورسازان توانستند گلزنی کنند، پنالتی که از برخورد توپ به دست مدافع پدیده نصیب تبریزی ها شد با ضربه ایرانپوریان به دومین گل این بازی تبدیل شد.

تراکتورسازی ۱ پدیده ۲ (دقیقه ۷۴، معین عباسیان) : سانتر مشهدی ها در این لحظه و در حالی که بازیکنان زیادی در محوطه تبریزی ها حضور داشتند با ضربه سر دقیق و زیبای معین عباسیان به گل دوم پدیده تبدیل شد.


دقایق حساس:

دقیقه ۱۷ – نفوذ و سانتر ایرانپوریان از جناح راست با ضربه سر شریفی روبرو شد اما این توپ از کنار دروازه روشنگر به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲ – بازهم سانتر ایرانپوریان برای شریفی فرستاده شد و ضربه بغل پای این بازیکن نیز به طرز خطرناکی از بالای دروازه پدیده به بیرون رفت.

دقیقه ۳۵ – سانتر بختیار رحمانی درون محوطه جریمه به خلیل زاده رسید اما ضربه سر این بازیکن بیرون رفت.

دقیقه ۴۴ – سانتر دیگری از بختیار رحمانی، روی دروازه پدیده با ضربه سر شجاع خلیل زاده از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶ – مهدی شریفی از پشت محوطه جریمه شوت محکمی را روانه دروازه مشهدی ها کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه ۸۱ – بازهم معین عباسیان خطرناک ظاهر شد و ضربه خود را به سمت دروازه تبریزی ها زد اما این توپ خطرناک از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.

تراکتور سازان با این نتیجه در جدول رده بندی امتیازی ۲۷ باقی مانده و پدیده نیز ۲۴ امتیازی شد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.