مهاجری: شانس داشتیم/ سه امتیاز در ادامه به تیم کمک خواهد کرد

سرمربی تیم پدیده مشهد گفت: بازیکنانم تمام تلاششان را انجام دادند و در یک بازی سخت به برتری رسیدند.

به گزارش تبریز بیدار،  رضا مهاجری در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز گفت: ما در یک روز سخت به سه امتیاز شیرین رسیدیم که جا دارد به تک تک بازیکنانم خسته نباشید بگویم. بازیکنانم با غیرت بازی کرده و مقابل تراکتور سازی به نتیجه خوبی رسیدند که در ادامه روند به ما کمک خواهد کرد.


وی ادامه داد: این نتیجه را فقط شانس تیم پدیده می‌ دانم چرا که اگر اینگونه نبود در نیمه اول که حریفمان تیم برتر میدان بود می‌توانست به گل برسد. ما توانستیم فضا ها رو کنترل کنیم. همه چیز دست به دست هم داد و باعث شد تا سه امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی پدیده مشهد، گفت: بازیکنانم دو برابر بازی گذشته تلاش کردند. به بازیکنان هم گفته بودم وقتی تیم قلعه‌نویی به نتیجه نمی‌ رسد رو به توپ‌ های بلند می‌آورد که  با تعویض هایی که انجام دادیم، این موضوع حل شد.


وی در خصوص شرایط جوی ورزشگاه در اوایل نیمه دوم، بیان کرد:  ما به برتری رسیدیدم ولی راضی نبودیم بازی پس از بارش برف ادامه یابد. زمانی که شرایط جوی مناسب نیست، روند بازی برای همه سخت می شود و به اشتباه بازیکنان کمک می کند. 

مهاجری درباره استقبال کم تعداد از این بازی، اظهار داشت: تماشاگر جزو اصلی فوتبال است ولی متاسفانه ما راهی را می رویم که تماشاگران را از دست می دهیم. ساعت بازی ها خوب نبوده و ورزشگاه ها خارج از شهر است. ما می توانیم راحت تر برنامه ریزی کنیم و اگر بازی ها روز های تعطیل باشد، تماشاگران بیشتری می آیند. 

سرمربی پدیده در پایان در خصوص شعار های هواداران تراکتورسازی، گفت: تصمیمی گرفته شده است و آقای قلعه نویی سرمربی این تیم است. اگر مقرر است که تراکتور زنده بماند، باید هواداران حمایت کنند ولی شعار هایی شنیده می شود که ناراحت می شویم و باید در حال حاضر باید حمایت کنند. مشکل اصلی تراکتورسازی این است که مربی این تیم تغییر کرده و برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.