قلعه نویی: از موقعیت هایمان استفاده نکردیم/ باید همه برای بهبود وضعیت تیم کمک کنیم

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: بازی خوبی در نیمه اول انجام داده و از موقعیت هایمان استفاده نکردیم.

به گزارش تبریز بیدار، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار مقابل پدیده مشهد گفت: بازیکنان پدیده تلاش کردند و از موقعیت هایشان استفاده کردند. ما در نیمه اول فوتبال خوبی انجام داده ولی متاسفانه از موقعیت ها استفاده نکرده و توپ هایمان تبدیل به گل نشد. مسئولیت این شکست با من است و بازیکنانم تمام تلاششان را انجام دادند. امروز بد شانسی داشتیم. زمانی که نتیجه نگیریم، طبیعی است که علیه مان شعار بدهند. 


وی ادامه داد: وقتی شرایط جوی بد شود، فوتبال معنای خود را از دست می دهد و فقط شانس بر بازی حکم فرما می شود. فکر می کنم در نیمه اول پنالتی به سود ما گرفته نشده است ولی باید فیلم بازی را ببینم. فوتبال نتیجه گرا بوده و اگر خوب بازی کنیم و پیروز نشویم، چیزی نمی دهند.

سرمربی تیم تراکتورسازی، بیان کرد: مدیریت باشگاه و هیات مدیره پیشتیبانی خوبی از تیم داشتند. مدیریت بومی یا غیر بومی در فوتبال دنیا وجود دارد. تراکتور سازی باید بازیکن می گرفت که جذب شده اند. تراکتور سازی فصل گذشته با همین مدیرعامل در آستانه قهرمان شدن قرار داشت.

 قلعه نویی، گفت: زمانی که نتیجه گرفته نشود، شعار می دهند. ما اینجا میهمان هستیم و باید همه کمک کنیم. وضعیت تیممان در آینده بهتر خواهد شد. انشالله تمرینات بیشتری انجام خواهیم داد تا نقاط ضعف را برطرف کنیم. یکسری ها هستند که دنبال منافع شخصیشان هستند و به دنبال آرامش تیم نیستند.

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: باید فکری کنیم و باید مشکلات گلزنی تیم را هر چه زودتر حل کنیم. 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.