اظهار نظر بازیکنان تراکتور سازی در مورد بازی مقابل پدیده

بازیکنان تراکتور سازی در خصوص شکست ۲ بر ۱ مقابل پدیده، گفتگو هایی را با خبرنگاران انجام دادند.

به گزارش تبریز بیدار، مهدی کیانی در خصوص شکست مقابل پدیده مشهد، بیان کرد: بازی خوبی در نیمه اول ارایه شد و حتی در این نیمه  حتی یک توپ هم روی دروازه ما نیامد و دروازه بان ما حتی یک بار هم صاحب توپ نشد.  در نیمه دوم با توجه به شرایط جوی حاکم، روند بازی متفاوت شد ولی ما تیم برتر میدان بودیم. پدیده از موقعیت هایش به خوبی استفاده کرد و باید بگویم که مستحق شکست نبودیم

وی افزود: وقتی من بازیکن نمی توانم خوب بازی کنم تقصر مربی چیست که باید علیه او شعار داده شود. امیدوارم در بازی های پیش رو بتوانیم نتایج بهتری کسب کرده و هواداران را خوشحال کنیم. 

محمد ایرانپوریان، اظهار داشت: بازی سختی برای تراکتور سازی بود که البته توانستیم بازی خوبی را اجرا کنیم. تراکتور سازی در این بازی بد شانس بود و نتوانستیم از موقعیت های زیاید که داشتیم، استفاده کنیم. روی بد شانسی از حریف گل دریافت کردیم. 

خالد شفیعی، بیان کرد: بازی خوبی را مقابل پدیده انجام دادیم که می توانستیم نتیجه خوبی را کسب کنیم. تراکتور سازی مستحق کسب سه امتیاز بود که در دفاع و حمله بهتر عمل کردیم. 

شفیعی  در خصوص  شعارهایی که سرداده شد گفت: من کاری با شعارها ندارم اما هواداران خوب تیم لازم است که حمایت بیشتری داشته باشند. آنها صاحبان اصلی تیم هستند و همیشه هم ما را حمایت کردند. به عنوان عضوی از تیم تراکتورسازی از آنها می خواهم همچنان پشت تیم بایستند و از تیم حمایت کنند.  امیداورم در ادامه مسابقات نتایج خوبی را کسب کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.