تبریزبیدار گزارش می دهد

حضور ” حاج مهدی خادم آذریان ” در جبهه تدبیر و توسعه استان واقعیت دارد؟ / وجهه سازی با خرج کردن از نام افراد سرشناس

در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۷ اسفند، گروه های سیاسی با رایزنی و نام بردن از افراد سرشناس در پی نفوذ جریان خود در میان توده های مردم برای رای آوری نیروهایی خود هستند.

به گزارش تبریز بیدار، در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ۷ اسفند، گروه های سیاسی با رایزنی و نام بردن از افراد سرشناس در پی نفوذ جریان خود در میان توده های مردم  برای رای آوری نیروهایی خود هستند. اما در این میان، بی اخلاقی های صورت میگیرد که تصور می شودبرای  ایجاد موج سازی و وجهه سازی است . به عنوان نمونه جبهه تازه تاسیس تدبیر و توسعه آذربایجان شرقی،  از ” حاج مهدی خادم آذریان ” مداح سرشناس هیئات تبریز به عنوان رییس کمیته هیئات و تشکل های مذهبی این تشکل سیاسی نام برده است. خبری که در تماس خبرنگار تبریزبیدار با منابع نزدیک به این چهره مردمی و هیئاتی تبریز   اینگونه پاسخ دادند: 

با سلام 
ضمن عرض تبریک ایام دهه الله دهه مبارکه فجر و آرزوی طول عمر برای مقام عظمای ولایت

بنده اگر لیاقت داشته باشم سرباز ولایت و نوکر اهلبیت هستم  و بعلت مشغله کاری بسیار زیاد و وجود مراسمات متعدد در ایام فاطمییه و آغاز ترم جدید کلاسهای آموزش مداحی امکان حضور و فعالیت اینجانب در هیچ حزب و تشکل سیاسی مقدور نمیباشد.

Image title

نکته قابل توجه اینجاست که این تشکل پیش از این هم از شهردار تبریز و رییس شورای شهر تبریز به عنوان دو تن از اعضای شورای مرکزی این تشکل نام برده بود که این خبر هم توسط نجفی و دبیری تکذیب گردید. اما در کمال ناباوری این ادعا باز هم از سوی افراد این تشکل سیاسی در آستانه انتخابات مطرح گردیده است. حال سوال اینجاست اگر جبهه تدبیر و توسعه و شعارهایشان در میان مردم جایگاه دارد چرا از افراد شناخته شده برای این کار مایه می گذارند؟ 

Image title

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.