پژمان: به دنبال کسب سه امتیاز هستیم/ در دیدار های گذشته نتایج بدی نگرفته ایم

مربی تیم تراکتورسازی گفت: تلاش ما این است که در لیگ برتر جایگاه خود را بهبود بخشیم و نتایجی درخور نام تراکتور کسب کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، علیرضا پژمان، مربی تیم تراکتور سازی تبریز در نشست خبری پیش از دیدار تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان، اظهار داشت:  احترام خاصی برای فوتبال در خوزستان قائل هستیم و جا دارد به عبدالله ویسی به خاطر تیم خوبش تبریک بگویم. استقلال خوزستان، تیم جوان و با انگیزه‌ای دارد و بازیکنانش با عشق بازی می‌کنند.ما برای بازی فردا به دنبال کسب امتیاز کامل این دیدار هستیم.


وی با اشاره به دیدار با استقلال خوزستان بیان کرد: دیدار فردای ما با استقلال خوزستان که تیمی در بالای جدول است و این تیم تاکنون نتایج خوبی در رقابت های لیگ برتر کسب کرده است.  البته تیم تراکتورسازی تبریز نشان داده که همواره در بیرون خانه برای حریفان خود دردسرساز است. شاهین ثاقبی، فردین عابدینی و فرزاد حاتمی مصدوم بودند و به این بازی نرسیدند. 


پژمان با اشاره به برنامه‌ریزی برای بازی فردا گفت: امیدوارم بایک بازی خوب به نتیجه دلخواه برسیم البته این را بگویم که امسال تاکنون بد نتیجه نگرفته ایم اما برخی اتفاقات به تیم ما ضربه زده است.  برای مثال در بازی با پدیده ما در ابتدا جلو بودیم و متأسفانه به‌دلیل شرایط نامناسب جوی که پیش آمد بازی را واگذار کردیم.


مربی تیم تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: تلاش اعضای تیم این است که در لیگ برتر جایگاه خود را بهبود بخشیم و نتایجی درخور نام تراکتور کسب کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.