ویسی: تمام بازی‌های ما ۶ امتیازی هستند/ هواداران تراکتور سازی از تیمشان حمایت کنند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ما باید به شرایطی که مردم از ما انتظار دارند برسیم و انتظار مردم از ما کسب سهیمه رقابت های آسیایی است.

به گزارش تبریز بیدار، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر تراکتورسازی تبریز در اهواز، اظهار داشت: تقریباً می‌توانم بگویم بازی‌های کهپیش رو داریم، همگی شش امتیازی هستند و اهمیت کسب نتایج مطلبو برای ما به صورت واضح دیده می‌شود. ما باید به شرایطی که مردم از ما انتظار دارند برسیم و انتظار مردم از ما آسیایی شدن است.

سرمربی استقلال خوزرستان با اشاره به میزبانی تیمش گفت: ما در این بازی میزبان هستیم و امتیاز میزبانی را داریم که برای ما خیلی مهم است به همین دلیل باید سه امتیاز این بازی را کسب کنیم.

وی در ادامه گفت: بچه‌های ما به خودباوری رسیدند و حس قهرمانی در این تیم را حس کردند.

ویسی با اشاره به بازیکنانی که در این بازی اختیار ندارد، گفت: ادواردو به این مسابقه نمی رسد و میثم دورقی و سیف اللهی دواخطاره هستند. جای مهدی زبیدی که دچار مصدومیت است، در تیم ما خالی است و حیف شد که این بازیکن را نداریم.

وی درباره آرش افشین گفت: آرش فوتبالیست خوبی است. اگر افشین بتواند به تیم ما کمک کند، او را می‌خواهیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: هواداران تیم تراکتورسازی تبریز پرشور هستند و من به آنان احترام می‌گذارم. آنها تماشاگران واقعی فوتبال تبریز هستند. تیم تراکتور وقتی زنده باشد فوتبال ایران زنده است و باید هواداران پشت تیمشان باشند. 

وی با اشاره به حضور قلعه‌نویی در تیم تراکتورسازی گفت: تیم‌های تحت‌رهبری قلعه‌نویی همیشه تیم‌های خوبی هستند و ما روی تراکتورسازی کار کرده‌ایم. 

ویسی تصریح کرد: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تراکتورسازی را در اهواز مغلوب کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.