کمالوند: به دنبال بازی هجومی هستیم/ باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم

سرمربی تیم گسترش فولاد تبریز گفت: بازی سختی مقابل ملوان داریم ولی برای کسب سه امتیاز برنامه ریزی کرده ایم.

به گزارش تبریز بیدار، فراز کمالوند در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ملوان بندر انزلی، اظهار داشت: بازی سختی مقابل ملوان داریم که حریف نیاز به کسب امتیاز دارد و ما به این موضوع واقف هستیم. در خانه خودمان بازی می کنیم و باید از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. سعی خواهیم کرد با ارایه بازی شجاعانه و هجومی، سه امتیاز را کسب کنیم.

وی ادامه داد: ما در هفته گذشته مقابل سیاه جامگان چند بازیکنانمان را در اختیار نداشتیم. به صورت قطعی وضعیت بازیکنان مصدومان مشخص نشده است و احتمالا دو سه بازیکنی که هفته نداشتیم را در اختیار داشته باشیم. بازیکنان محدودی داریم و زمانی که تعدادی از آنها را از دست می دهیم، دچار مشکل می شویم. بازی تیم ملوان در هفته های گذشته را آنالیز کرده ایم. ملوان تیم خطرناکی بوده و بازیکنانی دارد که می توانند در یک لحظه سرنوشت بازی را تغییر بدهند.

کمالوند در خصوص قرار نگرفتن نریمان جهان در لیست ۱۸ نفره دیدار تیمش مقابل سیاه جامگان که هفته گذشته برگزار شد، بیان کرد: سامان نریمان جهان به دلیل عدم رضایتم در لیست ۱۸ نفره دیدار مقابل سیاه جامگان نبود ولی برای بازی فردا در لیست حضور خواهد داشت. مربی دوست دارد بازیکنانش با انگیزه بازی کنند و طبیعی است اگر بازیکنی به این شکل نباشد، استفاده نخواهم کرد. درجه انضباطی برای مربیان متفاوت است و من همیشه به این مسائل توجه می کنم. سامان بازیکن خوبی است و توانایی های خود را ثابت کرده است.

سرمربی گسترش فولادی ها؛ ادامه داد: از بازیکنی که فردا بازی خوبی انجام بدهد در دیدار مقابل استقلال استفاده خواهیم کرد.

وی، گفت: اولین سال مربیگری من ۱۳۷۵ بود که فصل آینده ۲۰ سال خواهد بود و روی که مربیگری را شروع کردیم، بسیاری از مربیانی که در حال حاضر هستند، در آن زمان فوتبال بازی می کردند. بازیکنان ما به زمین صاف عادت کرده اند و زمانی که از این زمین خارج می شویم، کیفیتشان ۷۰ الی ۸۰ درصد تغییر پیدا می کند. باید فکر اساسی برای این موضوع داشته باشیم.

کمالوند ادامه داد: من در این بیست سال در هیچ باشگاهی همانند گسترش فولاد راحت نبودم و رابطه صمیمانه ای داریم. گسترش فولاد باشگاهی خواهد بود که شاید مدت زمان زیادی بمانم. اگر امسال به اهداف باشگاه دست یابیم، برای فصل آینده به شکلی برنامه ریزی می کنیم تا سهمیه آسیایی را کسب کنیم.

سرمربی گسترش فولاد در خصوص استقبال کم تعداد تماشاگران از بازی های گسترش فولاد و تراکتور سازی، اظهار داشت: من به این موضوع تا الان فکر نکرده بودیم که بازی ها را در تبریز رایگان کنیم و تاسف می خورم که مجبور به این شرایط شدیم. هواداران در گذشته استقبال بسیار خوبی از بازی ها داشتند. از هواداران فوتبال تبریز می خواهم از تیم های شهرشان حمایت کنند تا نتایج خوبی کسب کنند. زمانی که ما همه تیم ها را در تبریز شکست می دادیم با کمک هواداران بود و ورزشگاه پر می شد.  اگر هواداران تراکتور سازی ورزشگاه را در دیدار هفته آینده پر کنند، من قول می دهم تراکتور سازی سه امتیاز را کسب کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.