ویسی: دو تیم بازی گردن کلفتی را برگزار کردند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت:وقتی بازیکن ما هند کرد به حریف پنالتی دادیم و متاثر شدیم ۳ امتیاز از دست رفت.

به گزارش تبریز بیدار، عبدالله‌ ویسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت:  امروز یک بازی خوب و گردن کلفتی از سوی دو تیم دیدیم.بازی خیلی حساس بود. از تراکتورسازی آنالیز خوبی داشتیم و تمام راه‌های حمله‌ای حریف را خنثی کردیم وقتی توپ نداشتیم عالی بازی کردیم. یک اتفاق ساده باعث شد پنالتی معمولی بدهیم. وقتی بازیکن ما هند کرد به حریف پنالتی دادیم و متاثر شدیم ۳ امتیاز از دست رفت.


وی ادامه داد: خوشحالیم که هواداران حساسیت تیم‌های اهوازی را درک کردند و در پائین و بالای جدول برای تیم شهرشان به ورزشگاه می‌آیند و تیم شهرشان را تشویق می‌کنند.ویسی  در پاسخ به این سوال که قلعه‌نویی اعلام کرده استقلال خوزستان فقط یک موقعیت داشت، تصریح کرد: نظر قلعه‌نویی برای ما قابل احترام است من هم گفتم وقتی توپ نداشتیم خوب بودیم و وقتی هم توپ داشتیم در ضد حملات خوب کار می‌کردیم که البته ضربات ما در چارچوب نبود. وقتی بازی یک بر یک می‌شود و هر دو گل روی پنالتی بوده معلوم است که شرایط مسابقه چطور بوده است. هر دو تیم گردن کلفت بازی کردند.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه بعد از بیرون آمدن آشوری همه چیز برای آبی‌پوشان تغییر کرد و تیم تحت فشار قرار گرفت، گفت: در مورد تعویض آشوری تصمیم تاکتیکی بود. این بازیکن توان بدنی اش پائین آمد. بازی مستقیم تراکتورسازی هر تیمی را تحت فشار می‌گذارد. قبل از بیرون آمدن این بازیکن هم تحت فشار بودیم. انرژی این بازیکن تمام شد و ما مجبور شدیم او را تعویض کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.