امیر خیزی: تلاش میکنم در مسابقات مختلف نوآوری داشته باشیم

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری تبریز گفت:در همایش موتورسواری و اتومبیلرانی بزرگداشت دهه فجر تلاش کردیم که خودروهای اسپرت، سوپر اسپرت و ۲ دیفرانسیل را در کنار خودروهای کلاسیک به معرض دید عموم بگذاریم.

به گزارش تبریز بیدار، سیامک امیر خیزی در نشست خبری درباره برگزاری همایش موتورسواری و اتومبیلرانی بزرگداشت دهه فجر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمام تلاشمان را انجام می دهیم  تا در مسابقات مختلف نوآوری داشته و برنامه‌های با کیفیتی را برگزار کنیم.در برنامه‌های گذشته اکثراً بر روی خودروهای کلاسیک که عموم مردم آشنایی چندانی با آن نداشتند، تمرکز کرده بودیم که در حال حاضر این رشته در بین مردم از استقبال خوبی برخوردار شده و آشنایی پیدا کرده اند، ما معتقدیم که اگر برگزاری مسابقات کلاسیک را به این شکل ادامه دهیم، این رشته برای مردم عادی می شود.


وی ادامه داد: از این همایش استقبال خوبی شده است  که روز گذشته به دلیل ترافیک اتوبان، زودتر از زمان مقرر همایش را به پایان رساندیم. 


 علی‌رغم اینکه رشته اتومبیلرانی و موتورسواری یک رشته جوان‌پسند است و جوانان در محیط سالم به‌صورت گروهی تغییرات زیبایی بر روی خودروهای مختلف انجام می‌دهند اما متأسفانه در حال حاضر ما برای برگزاری برنامه‌های مختلف خود مشکل مکان داریم.در این همایش ما ۴۳ خودرو به همراه ۳۰ موتور را به نمایش گذاشتیم.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری تبریز خاطرنشان کرد:به دلیل اینکه ما همیشه به دنبال نوآوری بودیم، در همایش موتورسواری و اتومبیلرانی بزرگداشت دهه فجر تلاش کردیم که خودروهای اسپرت، سوپر اسپرت و ۲ دیفرانسیل را در کنار خودروهای کلاسیک به معرض دید عموم بگذاریم.

وی در مورد استقبال مردم از این رشته، گفت:رشته اتومبیلرانی و موتورسواری پتانسیل بالایی دارد و جوانان نیز شور و اشتیاق خود برای تماشا و یا اجرای آن را نشان می‌دهند.اگر در این رشته کمی بیشتر زحمت‌کشیده شود، قطعاً استقبال مردم از آن بهتر از بازی‌های فوتبال خواهد بود.


امیر خیزی درباره برنامه‌های آینده هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری، گفت: می‌خواهیم در آینده هم تعداد مسابقات و هم تعداد همایش‌های مختلف خود را بیشتر کنیم اما در حال حاضر فصل زمستان و سرد بودن هوا کار ما را سخت کرده است که امیدوارم در ماه‌های آینده با وارد شدن به فصول گرم سال، بتوانیم برنامه‌های خود را به شکلی مطلوب به اجرا در بیاوریم.

محمد احمد علی‌پور،رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان آذربایجان شرقی نیز درباره برگزاری همایش موتورسواری و اتومبیلرانی بزرگداشت دهه فجر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از زمانی که پا به هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری گذاشتم، همیشه به دنبال برنامه‌های بلند مدت بودم.

وی افزود:ما پیش از هر چیز سعی می‌کنیم به زیرساخت‌های این رشته فکر بکنیم و برای برگزاری مسابقات و همایش‌های خود، مکان مناسبی را در نظر بگیریم چون تا این اتفاق رخ ندهد، نمی‌توان دست به اقدامات بزرگ زد.

رئیس هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان آذربایجان شرقی در مورد برنامه‌های این هیئت گفت: کشور ما در این رشته استعدادهای خوبی دارد و ما نیز سعی می‌کنیم با استفاده از این جوانان با ظرفیت، در رشته اتومبیلرانی و موتورسواری استعدادیابی کنیم.

وی تصریح کرد: اگر این اتفاق رخ دهد و ما بتوانیم استعدادها و توانمندی‌های جوانانمان را کشف کنیم، قطعاً می‌توان به قهرمانی آنان در آسیا امیدوار بود.

علی‌پور گفت: برگزاری مسابقات اتومبیلرانی و موتورسواری در بین جوانان کشور شور و نشاطی غیرقابل وصف را ایجاد می‌کند که جوانان می‌توانند در محیطی سالم در کنار یکدیگر قرار بگیرند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.