دسته گل جدید هافبک سابق تراکتور؛ حمله یک نوجوان!

کرار باز هم جنجال آفرید

هافبک جنجالی سابق تراکتور و استقلال یکی از هواداران نوجوان عراقی را مورد ضرب و شتم شدید قرار داد و به داور بازی حمله ور شد.

به گزارش تبریز بیدار، کرار جاسم هافبک جنجالی و پرحاشیه سابق استقلال در این فصل برای تیم نفط الوسط عراق بازی می‌کند. نفط الوسط امشب در رقابت های لیگ برتر عراق مقابل السماوه قرار گرفت.

در این دیدار نفط الوسط با نتیجه یک بر صفر از حریفش جلو بود که یک صحنه عجیب اتفاق افتاد و یکی از هواداران السماوه به کرار حمله‌ور شد. در مقابل کرار این هوادار نوجوان عراقی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد و بعد از این که داور کارت قرمز را به او نشان داد به داور بازی هم حمله کرد!

بعد از این حرکات زشت و غیر ورزشی کرار همه هواداران شروع به آشوب کردند و داور بازی را قبل از پایان وقت قانونی پایان داد تا درگیری دیگری صورت نگیرد.

جاسم کرار هافبک سابق تراکتور که پس از درخشش در این تیم به همراه امیر قلعه نوعی به استقلال رفت؛ او  پلی میکری است که قرار بود در استقلال بدرخشد، در زمانی که در جمع آبی‌ها هم بازی می کرد دارای حاشیه های زیادی بود. طبیعتاً این حرکات غیر ورزشی برای او گران تمام خواهد شد و قطعاً فدراسیون فوتبال عراق او را جریمه سنگین و محروم خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.