فرمانده انتظامی سراب خبر داد

دستگیری عامل اختلاس ۲۵۲۰میلیون ریالی در سراب

فرمانده انتظامی شهرستان سراب از شناسایی و دستگیری عامل اختلاس دومیلیارد و پانصد و بیست میلیون ریالی در شهرستان خبر داد.

به گزارش تبریز بیدار  سرهنگ محمد جعفرزاده در در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در پی گزارش شبکه بهداشت و درمان شهرستان سراب مبنی بر برداشت غیرقانونی از حساب شبکه و تعدادی از حساب‌های پزشکان، بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت و کارهای اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی توسط کارآگاهان در خصوص موضوع آغاز شد.

سرهنگ جعفرزاده، افزود: با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات تخصصی، سرانجام عامل اختلاس که از کارمندان شبکه بهداشت بود شناسایی و پس از هماهنگی با مقام محترم قضایی، متهم دستگیر شد.

وی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه منکر هرگونه جرم شد، تصریح کرد: این متهم در مواجهه با مستندات و ادله موجود به اختلاس دومیلیارد و پانصد و بیست میلیون ریالی از حساب شبکه و همچنین از حساب ۲۲ نفر از پزشکان شهرستان اعتراف کرد.

 سرهنگ محمد جعفرزاده گفت: متهم در این باره معترف شد که مبلغ مذکور را با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود و بدون اطلاع صاحبان حساب و به‌قصد نفع خود برداشت کرده است.

رئیس پلیس سراب با اشاره به معرفی متهم به مقام قضائی، ابراز کرد: مهم‌ترین عامل بروز فساد اداری ریشه‌های فرهنگی و عقیدتی است، به‌گونه‌ای که اگر ارزش‌ها، هنجارها، عقاید و باورهای حاکم بر افراد اجتماع متکی بر ارزش‌های دینی و اعتقادی باشد جامعه از فساد دور خواهد ماند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *