استیلی: تمرکز لازم را نداشتیم/ یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایمان را انجام دهیم

سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: به دلیل اتفاقاتی که در تمرینات دو روز پیش رخ داده بود، تمرکز لازم را برای بازی مقابل گسترش‌فولاد نداشتیم.

به گزارش تبریز بیدار، حمید استیلی در نشست خبری پس از پایان دیدار ملوان مقابل گسترش‌فولاد در خصوص این بازی گفت: ما تمرکز لازم را برای این بازی نداشتیم و بعد از خوردن گل سوم شیرازه تیم ما از هم پاشید. البته با نبودن پژمان نوری در زمین و بیرون رفتن احمد آهی شرایط ما خوب نبود. البته در نیمه اول ما دو گل خوردیم و طی صحبت‌هایی که بین دو نیمه انجام دادیم توانستیم به گل برسیم اما گل سوم را هم دریافت کردیم که آن هم روی اشتباه خودمان بود.

وی ادامه داد: امروز ما خوب نبودیم آنهم به این دلیل که دو روز مانده به بازی مشکلاتی در تمرین تیم به وجود آمد که تمرکز ما را به هم ریخت و این مسئله دست به دست هم داد تا یکی از ضعیف‌ترین بازی‌هایمان را انجام دهیم. به طوری که نه من و نه بازیکنان تیمم از بازی راضی نیستیم. امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم بهتر باشیم و باید بگویم بنا به دلایلی که گفتم امروز خوب نبودیم.

سرمربی ملوان تصریح کرد: باشگاه ملوان تا حدودی توانسته مشکلات مالی را رفع کند اما بیرون رفتن پژمان نوری و آسیب‌دیدگی احمد آهی و همچنین مشکلاتی که در تمرین دو روز پیش به وجود آمد از دلایل شکست ما بود چرا که تمرکز لازم را برای این بازی نداشتیم و به همین دلیل از هواداران تیمم عذرخواهی می‌کنم. مشکلات ما درون تیمی است. دو روز گذشته کسانی که نمی‌شود اسمشان را هوادار گذاشت، مشکلاتی را به وجود آوردند به طوری که ما آن روز نتوانستیم تمرین کنیم. از طرف دیگر پزشکان تیم تلاش زیادی کردند تا پژمان نوری به بازی امروز برسد. در نیمه دوم هم کمی بهتر شدیم. اما گل سوم را که خوردیم شیرازه ما از هم پاشید. هر چند که تعویض سوم ما هم فوروارد بود.

استیلی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به اینکه شما در تیم‌های بزرگسالان نتایج خوبی نگرفتید و به نظر شما بهتر نیست به تیم‌های پایه بروید تا بازیکنانی را پرورش دهید، گفت: در استیل‌آذین که بودم شرایط تیم ما خوب بود و در سال اول حضور در لیگ برتر توانستیم چهارم شویم. در بوشهر هم بازیکنان زیادی به فوتبال معرفی کردم اما پس از اینکه مسعود برادرم درگذشت نتوانستم در این تیم بمانم. در راه‌آهن هم تا نیم‌فصل ۷ بازیکن به تیم ملی امید دادیم و دو بازیکن ما هم در تیم بزرگسالان بازی می‌کردند. از طرف دیگر بازیکنانی مثل علی علیپور، رضا خالقی‌فر و رامین رضائیان بازیکنان راه‌آهن بودند اما شرایطی پیش آمد که مجبور شدیم این تیم را واگذار کنیم. هر چند که مبالغی که برای این باشگاه دادیم را هنوز به ما نداده‌اند.

وی افزود: در ملوان هم مشکلاتی داریم. البته تلاش می‌کنیم تیم خوبی داشته باشیم اما هواداران بدانند که داشتن یک تیم خوب نیازمند ساختار خوبی هم هست. ما در نیم فصل ۴ بازیکن به خدمت گرفتیم اما یک ریال هم به آنها ندادیم و این در حالی است که برخی از باشگاه‌ها بازیکنان خارجی چند میلیاردی جذب کرده‌اند. خود من هم در ملوان تا حالا یک ریال نگرفتم و از خودم گذشتم. آنهم به خاطر مردم انزلی تا بتوانیم تیمی بسازیم که آنها به آن افتخار کنند. در انزلی که بازی می‌کنی استرس زیاد است. اما باید بتوانیم از این جایگاه جدا شویم. از طرف دیگر در ۷ هفته داوری‌ها در بازی‌های ما تاثیرگذار بود و ۷ پنالتی ما را نگرفتند. که اگر این اتفاق می‌افتد شرایط ما بهتر بود. با این همه در ادامه لیگ ناچاریم با همین وضعیت کار را ادامه دهیم اما قرار است مهرداد اولادی به جمع ما اضافه شود و سعی می‌کنیم از او هم بازی‌های باقیمانده استفاده کنیم.

استیلی درباره تعویض مازیار زارع هم اظهار داشت: به خاطر اینکه احتمال اخراج او می‌رفت مازیار را از زمین بیرون کشیدیم تا استراحت کند چرا که او یک بازیکن احساسی است ومی‌دانستیم با شرایطی که وجود دارد اگر در زمین بماند احتمال اخراجش هست.

وی درباره اینکه هواداران تبریزی در استادیوم او را تشویق کردند، گفت: از این هواداران تشکر می‌کنم چرا که آنها همشهری و همزبان من هستند. امیدوارم ملوان و تیم‌های آذربایجانی به خصوص تراکتورسازی که هواداران زیادی دارند شرایط خوبی داشته باشند چراکه مهم است هواداران در زمان باخت در کنار تیم باشند. ما دو روز مانده به بازی می‌دانستیم دچار مشکلاتی می‌شویم چرا که حدس می‌زدیم این اتفاق بیفتد اما باید بگویم ملوان هواداران خوبی دارد و آنها می‌دانند که ما روزی ۱۰ ساعت کار می‌کنیم اما نتیجه گرفتن نیاز به ابزار دارد. بازیکنان ملوان جوان هستند اما می‌خواهیم امسال تیم خوبی داشته باشیم تا سال آینده با من یا بدون من به فوتبال خدمت کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *