اظهارات مهم عباسی در گفتگو با تبریزبیدار:

برخی ها کمر به نابودی تراکتور سازی بسته اند

مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی گفت: حمایت هواداران از تیم باعث افزایش انرژی بازیکنان می شود.

به گزارش تبریز بیدار، سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتور سازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی تبریزبیدار در خصوص وضعیت تیم و حاشیه سازی هایی که صورت گرفته، صحبت کرده است که در ادامه می خوانید.

ابتدا در مورد وضعیت تیم برایمان بگویید.

خدا را شکر تیم وضعیت خوبی از نظر فیزیکی دارد و در حال حاضر مسابقات فشرده ای را داریم که مسابقات آسایی نیز در پیش رو است. امیدوارم بتوانیم از شرمندگی هواداران در بیاییم و  شرایطی که رقم خورده است را بهتر کنیم. همه اعضای تیم برای بهبود وضعیت تلاش می کنند.

در مورد رایگان اعلام شدن تماشای دیدار تراکتور سازی مقابل سپاهان چه نظری دارید؟

توقع ما از هواداران فقط هواداری است زیرا تراکتور سازی یعنی هوادار. اگر هواداران محبت کنند و تیم خودشان را پشتیبانی کنند، در درجه اول این پیروزی هایی که به دست می آید دل همه آنها را شاد می کند و ما نیز خوشحال می شویم که وظیفه مان را بهتر انجام داده باشیم. از همه هواداران درخواست می کنیم همانند همیشه ورزشگاه را پر کنند و به عنوان یار دوازدهم، تیمشان را مورد حمایت قرار بدهند. 

در مورد حاشیه سازی هایی که برخی از افراد ایجاد کرده بودند، چه نظری دارید؟

زمانی که دامنه موضوعی به جا های دیگری کشیده می شود، دست هایی که در کار است مشخص می شود. همه تیم ها مشکلاتی دارند. نفت و سپاهان شرایط خوبی ندارند که این موضوعی در شرایطی است که تراکتور سازی، نفت تهران و سپاهان در فصل گذشته تیم های اول، دوم و سوم جدول رده بندی بودند. موفقیت هایی که پرسپولیس و فولاد در حال حاضر به دست آروده است، مرهون قضیه ای که از باشگاه، مدیریت، سرمربی و بازیکنان دفاع کرده اند و نتایج رو به مثبت رفته است. ما نیز باید اینگونه باشیم و از هواداران تراکتور سازی نیز همین انتظار را داریم. تراکتور سازی به هوادارانش گره خورده است. اگر هواداران در کنار تیمشان نباشند، یک یار کمتر خواهیم داشت. 

صحبت باقی مانده است؟

خدارا شکر شرایط خوبی در تیم وجود دارد ولی متاسف هستیم که چرا نتایج خوبی کسب نشده است. اگر از بازیکنی که داخل زمین مسابقه است حمایت و تشویق شود، انرژی چندین برابری خواهد داشت ولی باید مردم از عده ای که کمر به نابودی تراکتور سازی و خراب کردن تیم بسته اند، مقابله کنند که  مقابله همان تشویق تیم خودشان است و ما انتظار دیگری نداریم. هواداران تراکتور سازی بدانند که این تیم خودشان است و اگر امروز قلب تراکتور سازی خوب بزند، بقیه مسائل بهتر خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.