قلعه نویی: تیم بحران زده نیستیم/ امیدوارم مشکلات خط حمله را برطرف کنیم

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: ما تیم بحران زده نیستیم و امیدوارم مهاجمانمان عملکرد خوبی داشته باشند.

به گزارش تبریز بیدار،  امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپاهان اصفهان، اظهار داشت: سپاهان تیم بسیار منسجم بوده و نظم ساختاری خوبی دارد. بازی سختی داریم ولی ما نیز تراکتور سازی هستیم و این تیم یکی از قطب های فوتبال ایران است. درست است بازی مقابل پدیده را واگزار کردیم و هفته گذشته نیز مقابل تیم صدر نشین نیز می توانستیم برنده بازی باشیم. شکل تیمی ما بهتر شده است و امیدوارم از این دیدار به اهداف تاکتیکی مان برسیم. نظم دفاعی خوبی داریم ولی در نتیجه گیری مشکلاتی وجود دارد. 


وی ادامه داد: ما در هر بازی بالای هشتاد درصد پاس های صحیح داریم. اردوی ما در ترکیه برگزار نشد و این موضوع به ما لطمه زد. تیمی هایی که در ترکیه اردو برگزار کردند، نقاط ضعفشان را برطرف کرده و نتایج مناسبی نیز کسب می کنند. با بهبود مصدومیت حاتمی و بازگشت آلویس نانگ و مهدی شریفی می‌ توانیم این مشکل را برطرف کنیم. امیدوارم تمرکز مهاجمانمان در بازی فردا خوب باشد تا از موقعیت هایی که به دست می آورند به خوبی استفاده کنند.

سرمربی تراکتورسازی، بیان کرد: تلاش می کنیم تا شرایط بهتری را پیدا کنیم تا به نتایج دلخواه هواداران برسیم.  اگر مشکلات خط حمله را برطرف کنیم، در مسابقات عملکرد بهتری خواهیم داشت. در طول هفته‌ روی این مشکل کار کرده‌ایم. 

قلعه نویی در خصوص برگزاری دیدار های تیم ماشین سازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز، بیان کرد: برای من نیز این موضوع جای تعجب است. زمینی که مسابقات آسیایی در آن برگزار خواهد شد را به مسابقات دسته اولی نیز اختصاصی داده اند. باید کمک کنیم و تراکتور سازی برای مردم است و باید تلاش کنیم تا نماینده سربلندی برای ایران باشیم. برگزاری یک بازی در هفته برای ورزشگاه یادگار امام (ره) سنگین است چه برسد به این که دو تیم در این ورزشگاه بازی های خود را برگزار کنند. زمین باغشمال کیفیت دارد ولی این زمین را که در وسط شهر است را ول کرده اند و مسابقاتشان در یادگار برگزار می شود.

وی در خصوص اینکه شایعه شهادتش در خصوص موضوع فساد در فوتبال صحت دارد یا خیر؟، گفت: من شهادت داده ام؟. این موضوع مربوط به یک سال و نیم پیش می‌شود. نمی دانم چرا الان آن را مطرح کرده‌اند. آن موقع هم به طور کلی صحبت کردم و از کسی نام نبردم. من اگر بخواهم حرفی بزنم، از طریق رسانه ها اقدام می کنم.

سرمربی تیم تراکتور سازی در خصوص بازیکنان محروم و مصدوم تیمش، اظهار داشت: فردین عابدینی تنها مصدوم ما بوده و بازیکن محرومی نداریم. جا دارد از کادر پزشکی تشکر کنم. همه اعضای باشگاه همدل هستیم تا این تیم به موفقیت برسد.

قلعه‌نویی در مورد اشتباهات داوری تاکید کرد: ما بعد از اشتباه داوری که قبل از بازی به وجود آمد سریع به بازی بازگشتیم و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. لیاقت ما در بازی قبلی برد بود. کم کم به تیم مدنظرمان می‌رسیم. متاسفانه هنوز در خط حمله مشکلاتی داریم که با تمریناتی که در نظر داریم این مشکل رفع خواهد شد.

سرمربی تراکتورسازی تاکید کرد: اسفند ماه حساسی برای تیم ما است. برخی افراد رفتارها و حرکاتی علیه تیم‌شان می‌کنند که به خاطر خودشان است. آنها تراکتور را به خاطر خودشان دوست دارند نه به خاطر تراکتورسازی. ما ۵ امتیاز را به خاطر اشتباه سهوی داور از دست دادیم ولی حمایتی از ما صورت نگرفت. آیا ما به خاطر این اشتباهات جار و جنجال به راه انداختیم؟ شما ببینید برای برخی تیم‌ها یک توپ این ور و آن ور می‌شود کلی جار و جنجال به راه می‌اندازند و در رسانه‌ها هر روز مطلب می‌ گویند. من از جامعه داوری عنایت و اصفهانی‌ها تشکر می‌کنم و می‌دانم آنها حساسیت را درک می‌کنند اما برخی دوستان از ما هیچ حمایتی نمی‌کنند و برخی هم تراکتورسازی را با حضور خودشان دوست دارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.