گزارش نیمه اول/ تراکتور سازی ۱ – سپاهان ۱

تیم های تراکتور سازی و سپاهان در نیمه اول به تساوی رضایت دادند.

به گزارش تبریز بیدار، 

تیم های تراکتور سازی و سپاهان از ساعت ۱۵:۱۵ امروز در ورزشگاه یادگار (ره) تبریز به مصاف یکدگیر رفته بودند که در نیمه اول به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت دادند.

حدود ۱۵ هزار نفر از هواداران تراکتور سازی این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

داور این دیدار به سعید آقایی ( دقیقه ۴۴) از تیم تراکتور سازی و ورزیا غفوری ( دقیقه ۴۳) کارت زرد نشان داد.

گل های این دیدار توسط رسول نوید کیا (دقیقه ۱۱) برای سپاهان و آلویس نانگ( دقیقه ۲۸) برای تراکتور سازی به ثمر رسید.

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، شجاع خلیل‌زاده، محمد ایران‌پوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آگوستو سزار، سینا عشوری، سروش رفیعی، شاهین ثاقبی و آلویز نانگ

ترکیب سپاهان: رحمان احمدی، عبدالله کرمی، علی احمدی، وریا غفوری، علی کریمی، سعید قائدی فر، رسول نویدکیا، محرم نویدکیا، فوضیل موسی یف، لوسیانو پریرا و  رضا میرزایی

شرح گل ها

تراکتورسازی ۰- سپاهان ۱(دقیقه ۱۱: رسول نویدکیا): اشتباه خالد شفیعی در دفع توپ سزار را صاحب فرصت گلزنی کرد که این بازیکن با پاس به رسول نویدکیا او را مقابل دروازه خالی سپاهان قرار داد تا این بازیکن بعد از یک سر توپ و جای گذاشتن دو مدافع تراکتورسازی شوت‌زنی کند و ضربه او بعد از برخورد به خلیل‌زاده تبدیل به گل اول مسابقه شود.
تراکتورسازی ۱- سپاهان ۱(دقیقه ۲۸: آلویز نانگ): پرتاب سینا عشوری را شفیعی با ضربه سر زد که نانگ برخلاف موقعیت قبل که از دست داده بود با زانوی خود دروازه سپاهان را باز کرد.


لحظات حساس

دقیقه ۱۱: پاس در عمق زیبای شریفی را سزار در تک به تک با رحمان احمدی به شکل بدی زد و توپ راهی به دروازه سپاهان پیدا نکرد.
دقیقه ۱۴: ضربه سر شفیعی را نانگ در دو قدمی دروازه به پای رحمان احمدی زد تا بهترین فرصت تراکتورسازی از دست برود.
دقیقه ۳۴: پاس عرضی آقایی به محوطه جریمه را نانگ زد که توپ پس از برخورد به قائدی‌فر راهی کرنر شد.

در حاشیه

* نیم ساعت مانده به آغاز بازی بیش از ۵۰۰ نفر از هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه حضور داشتند.


* مصدومیت پادووانی موجب شده استیماچ ریسک نکند و او را روی نیمکت قرار دهد. محمدرضا خلعتبری نیز به دلیل حواشی زیادی که ایجاد کرده بود در ترکیب اصلی حضور ندارد.


* امیر قلعه‌نویی از کارلوس کاردوسو، بختیار رحمانی و مهدی شریفی در ترکیب تیمش استفاده نکرده است که نشان از تغییر تاکتیک او دارد.
* دو تیم محرومی برای این مسابقه ندارند.


* پیش از شروع بازی مهدی شریفی با دسته گل به سمت نیمکت سپاهان رفت و پس از آن مورد استقبال تماشاگران تراکتورسازی قرار گرفت.


* قلعه‌نویی به خطایی که در ابتدای بازی برای تیمش گرفته نشد به داور اعتراض کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.