استیماچ: بازی زیبایی انجام نشد/ بازی سختی بود

سرمربی تیم سپاهان گفت: متاسفانه بازی زیبایی را شاهد نبودیم ولی تراکتور سازی اعتماد به نفس داشت.

به گزارش تبریز بیدار،  ایگور استیماچ در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز اظهار داشت: بازی سختی برای دو تیم بود. هر دو تیم در چند بازی اخیر، عملکرد مناسبی داشته ولی نتیجه خوبی کسب نکرده بودند. بازیکنان پیش از بازی، فشار زیادی داشتند. بازی زیبایی ندیدم و دو تیم شانس هایی داشتند. تیمی که اعتماد به نفس بیشتری داشت، توانست سه امتیاز را کسب کند.


وی ادامه داد: بعد از اخراج بازیکنم به مشکل برخورد کردیم ولی با گذشت زمان به این نتیجه می رسیدم که نتیجه خوبی را کسب می کنیم ولی در دقایق پایانی اشتباهات فردی داشته و به یک امتیاز رسیدیم. ما اجازه دادیم که تراکتور سازی مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد و امروز میرزایی را در ترکیب گذاتشیم تا از سرعتش استفاده کنیم. جای گیری تراکتور سازی خوب بود. خطرناک ترین مشکل از پرتاب اوت ها بود.

استیماچ، گفت: به تیم تراکتور سازی تبریک می گویم. ما در شرایط سخت باقی می مانیم ولی ما برای کسب نتیجه مناسب امیدوار بودیم. باید دوباره سخت کار کرده و برگردیم تا مطمئن باشیم که مقابل تیم النصر، نتیجه مناسبی را کسب خواهیم کرد.

وی، اظهار داشت: ما می توانستیم فوتبال بهتری را اجرا کنیم ولی شرایطی که وجود دارد، باعث می شود تا بازیکنان بهترین کارشان را در زمین مسابقه انجام ندهند.

سرمربی سپاهان درباره اینکه چرا تلاش هایش نتیجه نمی دهد، بیان کرد: زندگی به همین شکل است و تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم این است که هر روز بهترین عملکرد را داشته باشیم.

ما هفته گذشته مشکلات زیادی داشتیم، برخی از بازیکنانمان آسیب دیدگی داشتند و بنابر این نمی توانیم در ۹۰ دقیقه دوندگی داشته باشیم. شانس خوبی داشتیم ولی از دست دادیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.