قلعه نویی: موقعیت های زیادی داشتیم/ مدیریت همه تلاش خود را انجام می دهد

سرمربی تیم تراکتور سازی تبریز گفت: بازی خوبی انجام داده و مهاجمانمان با فشار به تیم حریف توانستند دو گل بزنند.

به گزارش تبریز بیدار، امیر قلعه نویی در نشست خبری پس از دیدار مقابل سپاهان، اظهار داشت: خدا را شکر می کنیم که با ارایه بازی خود و منطقی مقابل تیم بزرگ سپاهان، سه امتیاز را کسب کردیم. با اشتباه بچه گانه از تیم سپاهان گل دریافت کردیم و چند موقعیت خوب دیگر نیز داشتیم. این بازی یک کلیدی است که بتوانیم به لیگ باز گردیم و روحیه خوبی در مسابقات آسایی داشته باشیم.

وی ادامه داد: باید مشخص شود که چرا برخی ها برنامه ریزی می کنند تا تیم نتیجه نگیرد. بازیکنانمان فوتبال خوبی را انجام دادیم. مهاجمانمان فشار خوبی را به حریف آورده و توانستند دو گل به ثمر برسانند.

سرمربی تراکتور سازی، بیان کرد: از طرف باشگاه استرسی برای تیم نبیست و مدیرعامل همه زحمات خود را می کشد. در تمرینات ما شادابی وجود دارد و حتی به همین دلیل زمان تمریناتمان نیز بیشتر می شود.

قلعه نویی، گفت: تراکتور سازی برای مردم است و باید همه کمک کنند. پرشور ها فقط تراکتور سازی را دوست دارند و حساب عده ای با آنها جدا است. ما امروز مهمانی از کشور ژاپن داشتیم که امده بود بازی را ببیند. من ۱۷۰ میلیون از قرارداد قبلی طلب دارم. اگر تراکتور سازی فصل گذشته به قهرمانی می رسد، آقای عباسی چه جایگاهی داشت؟. آقای عباسی تمام تلاش خودش را انجام می دهد. آقایان برای این که تیم نتیجه نگیرید، کارهایی انجام می دهد.

سرمربی نماینده تبریز درباره قطع همکاریش با این تیم در گذشته، اظهار داشت: من لیست بازیکن در پایان فصل داده بود ولی اگر من می خواستم نمانم، لیست می دادم؟. من نتیجه خوبی را کسب کرده بودم و حتی گفتم که قرارداد سفید امضا می کنم و فقط شرط گذاشته بودم تا بازیکنانی که می خواهم را جذب کرده و با بازیکنانی که می خواهند بروند، تسویه حساب کنند و آیا این تصمیمی غیر منطقی بود؟

قلعه نویی در خصوص گلی که از سوی داور آفساید اعلام شده بود، بیان کرد: فکر می کنم این توپ آفساید نبود ولی شاید من اشتباه می کنم. 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.