نانگ: تیم خوبی داریم/ نیاز به حمایت هواداران داریم

بازیکن تیم تراکتور سازی گفت: تیم خوبی داریم و رفته رفته به نتایج خوبی که هواداران انتظار دارند می رسیم.

به گزارش تبریز بیدار، آلویز نانگ در خصوص برتری ۲ بر ۱ تیمش مقابل سپاهان اصفهان، اظهار داشت: بازی خوبی مقابل سپاهان انجام داده و به سه امتیاز رسیدیم. حریف نیز موقعیت هایی داشت ولی ما موفق شدیم تا سربلند از میدان مسابقه خارج شویم. تیم خوبی داریم ولی با بد شانسی مواجه می شدیم که در بازی دیروز این موضوع حل شد. هواداران تراکتور سازی از بازی لذت بردند و امیدوارم بازی بعدی نیز لذت ببرند.


وی ادامه داد: آنها تیم بدی نبودند ولی ما بهتر بودیم و رفته رفته بهتر نیز می شویم. بازیکنان مناسبی به تیم جذب شده اند که می توانیم نتایج دلخواه آنها را کسب کنیم. ما نیاز به زمان احتیاج داریم تا به شرایط ایده آل برسیم. 

مهاجم تیم تراکتور سازی در خصوص رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، بیان کرد: این رقابت ها بسیار مهم است و نیاز به حمایت هواداران داریم. الجزیره تیم قدرتمنی است ولی نباید کیفیت تراکتور سازی را نیز از یاد ببرم و باید با تمام قدرت در میدان مسابقه ظاهر شویم.

نانگ ادامه داد: ما همیشه به حمایت هواداران خوبمان نیاز داریم و از آنها می خواهیم به حضورشان در ورزشگاه ادامه بدهند. یکی از دلایل اصلی من برای پیوستن به تراکتور سازی، هواداران پرشور بودند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.