جوان بنابی در روسیه مورد توجه سرمربی تیم ملی فوتبال قرار گرفت

کشف جدید کی روش در فوتبال آذربایجان+ عکس

پست بازی داداش زاده، هافبک طراح یا همان پلی میکر است که این روزها در فوتبال ایران به شدت کمبود آن حس می شود. او پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت چهارماهه ، تمریناتش را در تیم روسی و در ورزشگاه لوژنیکی(استادیوم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸) پیگیری کرد.

به گزارش تبریز بیدار، به نقل از تابناک، نگاه موشکافانه و علاقه کارلوس کی روش به بازی لژیونرهای جوان ایرانی در کشورهای اروپایی باعث شده در سال های اخیر استعدادهای ناب و درخشان داخلی از مسیر فوتبال قاره سبز به تیم ملی ایران راه پیدا کنند.

به تازگی یک چهره جدید از همین جمع ایرانی در فوتبال ترکیه درخشیده و حالا راهی فوتبال روسیه شده است که اخیرا به مقصد لژیونرهای جوان فوتبال ایران تبدیل شده است.
حسین داداش زاده نام این کشف جدید و ستاره تازه از راه رسیده فوتبال ایران در اروپاست که بعد از یک سال ونیم بازی در سطح اول رده های سنی فوتبال ترکیه، حالا قصد عزیمت به فوتبال روسیه کرده است.

داداش زاده که متولد شهر بناب در آذربایجان شرقی است در تیم جوانان دیرمن ترابوزان بازی کرده و به نوشته رسانه های ترک راهی لیگ روسیه خواهد شد.

Image title
نکته جالب اینکه پست بازی داداش زاده، هافبک طراح یا همان پلی میکر است که این روزها در فوتبال ایران به شدت کمبود آن حس می شود. او پس از پشت سر گذاشتن مصدومیت چهارماهه ، تمریناتش را در تیم روسی و در ورزشگاه لوژنیکی(استادیوم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸) پیگیری کرد و اکنون در سفری یکماهه به تهران زیر نظر مربی بدنساز معروف فرهاد چیذری خودش را برای آغاز فصل جدید لیگ روسیه آماده می کند.

Image title

Image title

  

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.