اعلام حمایت رییس شورای شهر تبریز از نماینده مردم تبریز در مجلس

دبیری: تبریز نیازمند نمایندگان توانایی همچون سعیدی است

رییس شورای شهر تبریز با حضور در ستاد مرکزی محمد اسماعیل سعیدی حمایت خود را اعلام کرد و گفت: تبریز به نمایندگان توانایی چون سعیدی نیازمند است.

به گزارش تبریز بیدار، شهرام دبیری رییس شورای شهر تبریز با حضور در ستاد مرکزی محمد اسماعیل سعیدی کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس، حمایت خود را از وی اعلام کرد. در این بازدید که دبیری را نجفی رییس مشاورین املاک تبریز و محمدی عضو اتاق اصناف تبریز همراهی می کردند.نعمتی رییس مشاورین املاک تبریز با اعلام اینکه افزایش مالیات حوزه املاک فضای کاری را بسیار سخت نموده است افزود: در شرایط کنونی و با در نظر گرفتن فضای بازار این صنف این افزایش مالیات بسیار سنگین است و باعث متضرر شدن همکاران ما گردیده است.

در ادامه این جلسه  دبیری رییس شورای شهر تبریز با بیان اینکه شرکت در انتخابات وظیفه همگانی ما می باشد افزود: بنده حمایت خود را از آقای سعیدی اعلام میدارم چون که شناخت کاملی از شخصیت ایشان دارم وی با بیان اینکه حاج محمد اسماعیل سعیدی از بسیجیان مخلص، متعهد و دلسوز است تصریح کرد: تبریز نیازمند نماینده ای است که توان اخذ امکانات کشوری و در تدوین قوانین   کشوری نقش موثری داشته باشد که این ویژگی ها در آقای سعیدی مشهود می باشد. دبیری در قسمت دیگری از صحبتهای خود با اشاره به تعامل مناسب سعیدی با مدیران استانی و شورای شهر از عموم شهروندان در خواست کرد در انتخابات پیش روی مجلس از این کاندیدا حمایت های لازم را بعمل آورند.

اعلام حمایت رییس شورای شهر تبریز از نماینده مردم تبریز در مجلس

در این نشست محمد اسماعیل سعیدی با تقدیر از حضور پرشور و پر تعداد حامیان خود در ستاد مرکزی، انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان را از مهمترین آزمونهای ملت ایران توصیف و خواستار خلق حماسه ای دیگر در امتداد حماسه ۲۲ بهمن ماه امسال شد. 

سعیدی با بیان اینکه حضور میلیونی مردم در  انتخابات باعث ناامیدی دشمنان ملت خواهد شد افزود: نتیجه انتخاب اصلح منجر به توسعه عدالت که همان خواسته انقلابی ملت ایران است منجر خواهد شد و برایند آن رفع تبعیض و حل مشکلات و شکوفایی استعدادهای این مرز و بوم خواهد بود

سعیدی در پایان صحبتهای خود با قدردانی مجدد از حضور پرشور حامیانش در ستاد مرکزی تصریح کرد: حمایت مردم و ابراز لطف آنها نعمت بزرگی است که خداوند به بنده عطا نموده و بابت این نعمت همواره شاکر خداوند منان میباشم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.