کامل/ مربی الجزیره: بازی سختی پیش رو داریم/ تمام تلاشمان را انجام می دهیم

مربی الجزیره گفت: بازی سختی داریم ولی تمام تلاشمان را می کنیم تا سه امتیاز را کسب کنیم.

به گزارش تبریز بیدار، هامبرگ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز گفت: از طرف سرمربی تیم عذرخواهی می کنم که در نشست خبری به دلیل کسالت حضور نیافتند. در جناح چپ و راست بازیکنان مصدوم داریم. یک نوع ویروسی در تیم ما است ولی کادر پزشکی تلاش می کنند تا شرایطشان بهتر شود. ما در چهار بازی اخیر به برتری رسیده ایم.


وی ادامه داد: تیم ما روحیه خوبی دارد و عملکرد خوبی دارند. انسجام تیمی خوبی داریم. امیدوارم بازی خوبی انجام بدهیم. خوشحال هستیم که در ایران حضور داریم و از میزبانی تبریز تشکر می کنیم. بازی سختی پیش رو داریم.

مربی تیم الجزیره، بیان کرد: ما سه یا چهار بازی اخیر تراکتور سازی را دیده ایم. تیم خوبی هستند و چند بازیکن قوی دارند. تمام تلاشمان را می کنیم تا به برتری برسیم. امیدوارم بازی بسیار خوبی را ببینیم. امیدوارم بهترین تیم به برتری برسیم.

هنگ تن کاته گفت: یک بازی مقابل السد داشتیم و می دانیم بازی های فشرده داریم در چهار هفته آینده داریم. ما خوشحال هستیم که به دلیل قهرمانان رسیده ایم. کسب یک امتیاز در خانه حریف خوب است تا در خانه خودمان نتیجه مناسبی کسب شود که البته ما برای کسب تساوی نیامده ایم.

مربی تیم الجزیره در خصوص عملکرد مهاجمان تیمش، بیان کرد: ما از مهاجمانمان راضی هستیم و در ۸ بازی اخیر، میانگین ۲،۵ گل داشته ایم و در هر بازی گل زده ایم.

وی در خصوص اینکه چه برنامه ای برای جایگزینی بازیکنان مصدوم دارند یا خیر؟، اظهار داشت: هیچ زمان نمی توانیم پیش بینی کنیم. ما کادر پزشکی بسیار خوبی داریم و امیدواریم که بازیکنان مریض برسند که البته ما ۲۳ بازیکنان به تبریز آورده ایم.

مربی الجزیره از سفر به تبریز  ابراز خوشحالی کرده و افزود: اولین بار است به ایران می‌آیم و از زیبایی‌های این کشور لذت می‌برم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.