بررسی دیدار تیم های تراکتور سازی و الجزیره

سرخ پوشان تبریزی از ساعت ۱۶ امروز مقابلالجزیره به میدان می روند.

به گزارش تبریز بیدار، تیم تراکتورسازی نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در اولین دیدار از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه یادگار امام (ره)  میزبان تیم الجزیره امارات است. حریف تراکتورسازی تیمی متمول و پر امکانات است اما تراکتورسازی هم تیمی قدرتمند است که از مجموعه بازیکنان جوان و باتجربه تشکیل شده است.

امیر قلعه نویی که در این فصل در شرایط ویژه هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده گرفت اگر می خواهد رابطه بهتری با هواداران تراکتورسازی پیدا کند باید گام اول را در آسیا محکم بردارد. الجزیره امارات با ۲۵ امتیاز از ۱۹ مسابقه در رده هشتم لیگ امارات است و تراکتورسازی ۳۱ امتیازی در لیگ برتر ما در رده هفتم قرار دارد. 

هواداران تراکتوسازی اگر می خواهند که تیم محبوب شان در آسیا اوج بگیرد باید در این مسابقه برای حمایت از تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند.

الجزیره امارات پیش از مسابقه شیطنت هایی را در مورد میزبانی تراکتورسازی و ایران انجام داد و فردا وقت خوبی است تا تراکتورسازان در میدان مسابقه پاسخ این شیطنت‌ها را بدهند.

آخرین بازیکن مصدوم تراکتورسازی فردین عابدینی بود که این بازیکن شرایط بازی را پیدا کرده و در اردوی تیم حضور دارد.


سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در معرفی تأثیرگذارترین بازیکنان تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، از ستاره این تیم اماراتی رونمایی کرد. در مطلبی که از طریق سایت رسمی AFC منتشرشده، علی مبخوت بازیکن تیم الجزیره به‌عنوان خطرناک‌ترین بازیکن این تیم معرفی کرده است.


مبخوت در ۱۶ بازی رسمی برای تیم ملی امارات ۱۷ گل به ثمر رسانده و در دیدار مقابل السد قطر نیز با به ثمر رساندن گل از ضربه ایستگاهی زمینه‌ساز صعود تیمش به دور گروهی لیگ قهرمانان ۲۰۱۶ را فراهم کرد تا الجزیره حریف تراکتورسازی شود.


مبخوت مقابل مدافعان قدرتمند تراکتورسازی در روز چهارشنبه کار سختی در پیش خواهد داشت. باید دید این بازیکن می‌تواند یکی از برندگان آن تقابل حساس باشد یا تراکتوری‌ها چنین اجازه‌ای به مهاجم اول تیم ملی امارات نمی‌دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.