میلانی تشریح کرد

ترویج معارف دینی با نمایشگاه عکس «پیام رحمت» در تبریز

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی ترویج معارف دینی و عقیدتی را از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه عکس «پیام رحمت» در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز برشمرد.

به گزارش تبریز بیدار، حسن میلانی پیش از ظهر چهارشنبه در آیین افتتاح نمایشگاه عکس «پیام رحمت» که مجموعه عکس‌های فیلم «محمد رسول الله (ص)» است، گفت: ترویج معارف دینی و عقیدتی از اهداف برگزاری نمایشگاه هایی از این دست است و نمایشگاه های هنری با هدف پیوند دادن آثار هنرمندان با مخاطبان عمومی برپا می شود و حوزه هنری در سال جاری برگزاری نمایشگاه های متعدد را در دستور کار قرار داده بود.

وی در ادامه افزود: نمایشگاه عکس «پیام رحمت» که توسط حوزه هنری انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریزبرگزار می‌شود، شامل ۴۰ قطعه عکس از زوایای مختلف فیلم «محمد رسول الله(ص)» است که در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی اضافه نمود: نمایشگاه عکس های فیلم «محمد رسول الله (ص)» با هدف معرفی ابعاد وجودی پیامبر اکرم (ص) با ابزار هنر به صورت دوره ای در استان ها برگزار می شود و شامل عکس های «نادر فوقانی» از عکاسان به نام کشور است.

میلانی در پایان تصریح کرد: این نمایشگاه از اول تا سیزدهم اسفند ۹۴ در محل گالری هنرمندان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، واقع در بلوار استاد شهریار، مجتمع جواهر، جنب پارک مسافر، صبح ها از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و عصرها از ساعت ۱۶ تا ۱۸ به جز روزهای جمعه میزبان علاقه مندان خواهد بود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.