جبارزاده:

لیست ها می توانند برای انتخاب کاندیداها کمک کنند

استاندار آذربایجان شرقی گفت: در تمام شهرستان‌های استان شور انتخاباتی حاکم است و مردم استان آماده حضور بانشاط در انتخابات هستند.

 به گزارش تبریزبیدار، اسماعیل جبارزاده در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران، افزود: خوشبختانه همه مقدمات برگزاری انتخابات به نحو احسن فراهم شده و تمام دست‌اندرکاران آماده برگزاری انتخابات در روز جمعه هستند.

وی با اشاره به این که فضای انتخابات در شهرستان‌ها متفاوت است، افزود: در مجموع طبق اخباری که داریم شور و نشاط سیاسی در تمام شهرستان‌ها حاکم است و مردم استان بعد از حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای حضور بانشاط در انتخابات آماده می‌شوند.

جبارزاده در خصوص لیست‌های انتخاباتی ارایه شده از سوی تشکل‌های سیاسی، گفت: با توجه به کثرت کاندیداها این لیست‌ها می‌تواند کمک‌کننده باشد و افراد می‌توانند بر اساس گرایش سیاسی خود از این لیست‌ها استفاده کنند.

وی افزود: نهایتا انتخاب و تشخیص اصلی با مردم است و ان‌شاءالله مردم ما با شور و شعور سیاسی خود انتخاب اصلح را انجام خواهند داد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از استقرار کابین‌های مخفی رای‌نویسی در شعب اخذ رای شهرستان تبریز خبر داد و گفت: یکی از نواقصی که در انتخابات‌های گذشته مطرح می‌شد این بود که مراجعان نمی‌توانستند آزادانه و با آرامش خاطر رای خود را بنویسند، بر این اساس کابین‌هایی طراحی شد که با هماهنگی هیات نظارت بر انتخابات در روز جمعه در شعب اخذ رای شهرستان تبریز تعبیه خواهد شد.

وی افزود: این کار برای اولین بار انجام می‌شود و با هیات نظارت توافق کرده‌ایم که اگر نتیجه کار مثبت بود در انتخابات‌های آتی در سطح گسترده‌تری از این کابین‌ها استفاده شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.