سرمربی الجزیره: از میزبانی تراکتور رضایت کامل دارم/ فرصتی نبود که به بازی برگردیم

سرمربی تیم الجزیره امارات گفت: به بازیکنانم گوشزد کرده بودم که تراکتورسازی یک تیم فیزیکی است و به حریفان فرصت زیادی نمی‌دهد.

به گزارش تبریز بیدار،  هنک تن‌کاته در نشست خبری پس از دیدار مقابل تراکتور سازی تبریز، اظهار داشت: به تیم تراکتور سازی تبریک می گویم. آنها بازی بهتری از ما انجام دادند و خودشان را با شرایط هماهنگ کرده بودند.من فکر نمی‌کنم تراکتورسازی نسبت به چیزی که دیده بودیم، متفاوت بوده باشد. به بازیکنانم گفته بودم تراکتورسازی یک تیم با تجربه است، در خط دفاعی خوب کار می‌کند و به حریفان موقعیت زیادی نمی‌دهد. چیزی که من دیدم، تفاوت زیادی با آنالیزمان نداشت. در ۱۰ دقیقه دو گل دریافت کردیم که این ضربه بدی به ما زد و فرصتی نبود که به بازی برگردیم. این دو گل کار تیم ما را سخت کرد.


وی ادامه داد:عملا از دقیقه ۱۰ بازی بازنده شدیم چرا که دو گل از حریف دریافت کرده بودیم. این یک ضربه بد برای ما بود و نتوانستیم به بازی بازگردیم.

سرمربی تیم الجزیره، در مورد میزبانی تراکتور گفت: استقبال بسیار خوبی از ما شد و پرسنل هتل نیز رفتار خوبی داشتند. به آنها بابت میزبانی گرم، تبریک می گویم.

تن‌کاته در خصوص مسائل امنیتی که تیم های عربستانی مطرح کرده اند، اظهار داشت: من در اینجا به عنوان مربی فوتبال هستم و نمی توانم در مورد مسائل سیاسی صحبتی انجام بدهم.

سرمربی تیم الجزیره در خصوص تعویض هایی که انجام داد، گفت: دلیل تعویض هایم حفظ سه بازیکن تیمم برای دیدارهای آتی بود آن هم باتوجه به اینکه در این بازی هیچ امیدی به برد نداشتیم.

او در پایان گفت: از عملکرد کل تیم رضایت نداشتم. دلیل توپ نرسیدن به مهاجمان این بود که گل های زود هنگامی را دریافت کردیم و امیدی برای برگشتن نداشتیم. تراکتور سازی از نظر فنی بسیار بهتر از ما بود و زمانی که گل سوم را دریافت کردیم، دیگر اصلا امیدی نداشتیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.