اظهار نظر بازیکنان تراکتور سازی پس از برتری پرگل مقابل الجزیره امارات

مدیرعامل و بازیکنان تراکتور سازی گفتگو هایی را پس از پایان دیدار تراکتور سازی مقابل الجزیره انجام دادند.

به گزارش تبریز بیدار، سعید عباسی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی  پس از برتری ۴ بر صفر تراکتورسازی مقابل الجزیره امارات گفت: از هواداران‌مان توقع داشتیم که برای حمایت از تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند. تیم‌های عربی در این زمینه که تماشاگران یار دوازدهم ما هستند، کم‌لطفی کرده بودند.

وی افزود: تراکتورسازی تیمی است که اگر به لحاظ روحی – روانی حمایت شود، با حضور هواداران پرشور خود می‌تواند بازی قابل قبولی را انجام دهد. خیلی خوشحالم که دل مردم تبریز و به طور کل مردم ایران شاد شد چون این دیدار جنبه ملی داشت.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص میزبانی این دیدار گفت: میزبانی بسیار عالی بود. می‌دانستیم موردی در میزبانی از تیم حریف نخواهیم داشت اما استانداری، فرمانداری، هیئت فوتبال و … زحمات زیادی کشیدند تا پتانسیل بالای ما برای میزبانی مسابقات را نشان دهند. یک مقدار تمهیدات را بالا بردیم و قطعا این میزبانی به AFC منعکس می‌شود تا در بحث بازی‌ تیم‌های عربستانی در ایران لحاظ شود.

…..

علی حمودی، اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم در دقایق اول به گل برسیم و تا پایان بازی توپ در اختیار ما بود و توانستیم گل‌های بعدی را هم به ثمر برسانیم. مقابل الجزیره امروز تراکتورسازی واقعی بودیم.

وی افزود: در چند هفته اخیر تیم با ترکیب جوانتری به میدان می‌رود و بازیکنان به هماهنگی خوبی با یکدیگر رسیده‌اند.

…..

بختیار رحمانی، اظهار داشت: بازی را خوب آغاز کرده و توانستیم در همان ابتدای بازی از موقعیت‌های‌مان استفاده کرده و به گل برسیم. امروز بهترین روز تراکتورسازی بود و این برد را به همه هواداران تبریک می‌گویم.

وی در خصوص اینکه این بازی آشتی او با هواداران تراکتورسازی بود، گفت: از اول هم مشکلی با هواداران تراکتورسازی نداشتم. از روز اول با جان و دل برای این بازی کردم و با کسی هم مشکلی نداشتم.

….

محمد ایرانپوریان پس از برتری ۴ بر صفر تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل الجزیره گفت: این برد ۲ دلیل اصلی داشت اول اینکه هواداران خیلی خوب از ما حمایت کردند و دوم اینکه بازیکنان ما انگیزه خیلی بالایی برای بازی‌های آسیایی دارند.

وی ادامه داد: خدا را شکر در هر ۲ نیمه توپ و میدان را در اختیار داشتیم و برای آنکه بتوانیم به نتیجه دلخواه خود برسیم همه کار با الجزیره کردیم.

ایرانپوریان تأکید کرد: من کوچکتر از آن هستم که ذره‌ای هواداران را نصیحت کنم اما آنها امروز متوجه شدند که اگر از تیم حمایت کنند چه نتیجه‌ای حاصل خواهد شد و در نهایت باعث می‌شود که همه ما شاد شویم.

….

خالد شفیعی،گفت: چند سال بود که چنین فوتبالی از تراکتورسازی ندیده بودم. بازیکنان تیم سنگ تمام گذاشتند و بازی خوبی ارائه دادند.

وی درباره حضور هواداران تیمش در ورزشگاه هم گفت: از آن‌هایی که آمدند تشکر می‌کنم که ما را تنها نگذاشتند. هرچند توقع ما بیشتر از این بود و دوست داشتیم که سکوهای خالی به چشم نیاید اما در مجموع بازی خوبی بود و نتیجه عالی آن را به همه هواداران تقدیم می‌کنم.

شفیعی درباره تفاوت محسوس بازی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر ایران گفت: پس از دوران بدنسازی، بازی تدارکاتی خوبی نداشتیم و این طور بود که چند بازی اخیرمان در لیگ برتر حکم بازی تدارکاتی را برایمان داشت. بازی به بازی بهتر می‌شویم و از این پس تراکتور متفاوتی را می بینید.

بازیکن تراکتورسازی که دوبار با شکستگی بینی روبه‌رو شده درباره زمان پایان مصدومیتش هم گفت: واقعا نمی‌دانم خودم هم از بینی شکسته خسته شده‌ام. ان‌شاءالله به زودی مشکلم رفع می‌شود.  

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.