تجاوز ترکیه پایان پذیر نیست!

وزارت دفاع روسیه: بمباران توپخانه ای ترکیه ادامه دارد

وزارت دفاع روسیه ادامه بمباران توپخانه ای ترکیه به مناطق نزدیک مرز سوریه را منتشر کرد.همچنین سخنگوی وزارت دفاع روسیه ایگور کوناشنکو کاهش بمباران مواضع تروریست ها در داخل سوریه از طرف روسیه را خاطر نشان کرد.

به گزارش تبریز بیدار،  سخنگوی وزارت دفاع روسیه ایگور کوناشنکو با کانال یک روسیه مصاحبه انجام داد. کوناشنکو به ادامه حملات توپخانه ای ترکیه به مناطق نزدیک مرز سوریه اشاره کرد.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه در ارتباط با حملات هوایی روسیه نیز مطالبی مطرح کرد، کوناشکنو کاهش حملات هوایی روسیه به مواضع تروریست ها در داخل سوریه به خاطر آتش بس اعلام شده را خاطر نشان کرد.

ایگور کوناشنکو در ارتباط با حملات روسیه گفت: “در طول  روز جنگنده های روسیه ۱۸۷ هدف را ۶۲ بار مورد یورش قرار داده اند. این حملات هوایی اهداف حمس،حلب،رقه و حما را مورد یورش قرار داده اند.”

سخنگوی وزارت دفاع روسیه با اشاره به گروهک هایی که در توافق آتش بس و آشتی شرکت خواهند کرد، مورد هدف قرار نگرفتن مواضع این گروهک ها را بیان کرد. در این میان سخنگوی روس از ادامه حملات توپخانه ای ترکیه سخن به میان آورد.

در ادامه ایگور کوناشنکو افزود: “برای ایجاد ائتلاف در ارتباط با توافق آتش بس سوریه،سعی به ایجاد خط اضطراری با واشنگتن خواهیم کرد.”

همپنین سخنگوی روس روز پیش فرستادن جزئیات به منابع وابسطه به ارتش آمریکا لیکن تا به کنون دریافت نکردن جوابی را خاطر نشان کرد.

گفتنی است؛ آمریکا بعد از پیروزی های ارتش سوریه موضوع آتش بس را مطرح کرد تا از پیشروی بیشتر ارتش سوریه و موفقیت های دولت سوریه جلوگیری کند. در حال حاضر آمریکا و متفقانش در حال آماده شدن برای حمله به سوریه می باشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.