فرماندار شهرستان تبریز:

تبریز پاکیزه‌ترین و آراسته‌ترین شهر کشور، در ایام انتخابات

فرماندار تبریز گفت: تلاش و تمهیدات اتخاذ شده توسط شهرداری و سطح بالای فرهنگ مردم تبریز باعث شد تا مناظر آشفته و نازیبای رایج زمان انتخابات در این شهر اصلا به چشم نخورد.

به گزارش تبریز بیدار، رحیم شهرتی فر با اعلام اینکه تبریز تمیز ترین شهر در ایام انتخابات بود خاطرنشان کرد:  در ایام انتخابات شهرداری سنگ تمام گذاشت و در کنار این مسئله، پاکیزگی و زیبایی شهر سطح بالای فرهنگ مردم تبریز را در ایام انتخابات به خوبی نشان داد.

فرماندار تبریز با اعلام اینکه در برخی موارد معدود هر چند تخلفات جزئی در نصب بنر های بزرگ داشتیم گفت: برخلاف دوره های گذشته دیوار نویسی و چسباندن تبلیغ و پوستر به در و دیوار مردم در این دوره مشاهده نشد و یا به صورت نادر گزارش شد و به همین دلیل هیچگونه شکایتی در این خصوص به فرمانداری واصل نشد.

شهرتی فر با تاکید بر اینکه در کنار سایر نهادهای دخیل در امر انتخابات، شهرداری تبریز با اجرای فضاسازی‌های اصولی در جای جای شهر، امکان تبلیغات منسجم و منظم نامزدهای انتخاباتی را فراهم کرد بوده افزود: فضاسازی اصولی و کافی شهرداری تبریز باعث شد شهر تبریز در ایام تبلیغات انتخابات متفاوت از سایر شهرهای ایران جلوه گر شود و رقابت انتخاباتی سالم و با نظم و انضباط شکل بگیرد.

فرماندار تبریز در پایان سخنانش با تقدیر از تلاش شبانه روزی ماموران شهرداری که در طول هفته برگزاری انتخابات به صورت شبانه روزی در راستای پاکیزگی شهر تلاش کردند اظهار داشت: نحوه و شکل تبلیغات انتخاباتی در شهر تبریز در این دوره می تواند نمونه و الگویی برای سایر شهرهای کشور باشد که در این میان تامین مکان ها و فضاسازی مناسب و اصولی توسط شهرداری در کنار جمع آوری سریع تبلیغات بعد از برگزاری انتخابات نمود بارزی داشته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.