باشگاه تراکتورسازی تندیس افتخار کسب کرد

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی به دلیل عملکرد مناسب وب‌سایت خود از سوی جشنواره وب ایران حائز رتبه نخست در حوزه مربوطه شد.

به گزارش تبریز بیدار وبه نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، طبق اعلام روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال (مرکز سرآمد) امسال در جشنواره وب ایران ۱۵ هزار و ۹۰۰ نفر در بخش وب‌سایت و ۳ هزار و ۴۰۰ نفر نیز در بخش اپلیکیشن‌های موبایلی شرکت کردند و رقابت‌ها بر سر ۷۳ تندیس بود.


داوری این جشنواره در سال‌های گذشته و در دوره‌های اول در حدود ۱۷ نفر بوده اما در این دوره تمام مدیران وب‌سایت‌های شرکت‌کننده می‌توانستند به‌ عنوان داور به سایت‌های دیگر و یا سایت خود رأی دهند. سایت‌ها در گروه‌های مختلف تقسیم شدند و با این رأی‌ها در هر گروه ۵ سایت را کاندید کردند، در نهایت از هر گروه یک سایت انتخاب‌ شده و جایزه دریافت کردند.

در بخش «سایت‌های خبری ورزشی» وب‌سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی توانست به انتخاب مردم و داوران ژولی که شامل داوران برجسته و اساتید حوزه ارتباطات و فناوری هستند جزو ۵ وب‌سایت برتر باشد و به دور نهایی صعود کند.

مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران که عصر امروز دوشنبه در کتابخانه ملی تهران برگزار شد و دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور ایران و رئیس بنیاد ملی نخبگان نیز به‌عنوان یکی از سخنرانان برنامه حضور داشت در دور نهایی و در بخش «سایت‌های خبری ورزشی» علاوه بر وب‌سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، وب‌سایت طرفداری، فدراسیون والیبال ایران، پایگاه تخصصی فوتبال ورزش ۱۱ و پایگاه خبری تحلیلی کاپ به‌عنوان ۵ سایت برتر انتخاب شدند تا گزینه نهایی از بین این گزینه‌ها انتخاب شود.

درنهایت وب‌سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی به انتخاب هیئت‌داوران تندیس بهترین سایت خبری ورزشی سال ۹۴ ایران را نصیب خود کرد.

وب‌سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی پیش‌ از این به‌عنوان «برترین سایت باشگاهی کشور» از نگاه سایت خبری «ورزش سه» انتخاب‌ شده بود که بار دیگر موفق به اخذ تندیس بهترین سایت خبری سال ۹۴ کشور در جشنواره وب ایران شد.

جشنواره وب ایران در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار در ایران برگزار شد. این جشنواره هر ساله از میان سایت‌های فعال در تمامی حوزه‌های وب و در گروه‌های مختلف یک سایت را به‌عنوان سایت برتر سال معرفی می‌کند.

باشگاه تراکتورسازی این موفقیت را بار دیگر به هواداران پرشور فوتبال آذربایجان تبریک می‌گوید و امیدوار است بتواند در آینده با بهبود بیش‌ ازپیش کیفیت مطالب وب‌سایت خود بتواند خدماتی نوین و در خور شخصیت دیار آذربایجان به مخاطبانش ارائه دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.