مدیر عامل سازمان عمران تبریز:

آسفالت ریزی معابر با نظارت سازمان عمران

مدیرعامل سازمان عمران تبریزگفت: آسفالت ریزی اساسی معابر اصلی و فرعی سطح شهر تبریزازسال آینده با نظارت سازمان عمران انجام خواهد گرفت.

به گزارش تبریزبیدار، غنی زاده درجلسه مشترک وهماهنگی واستقبال ازبهارمعاونت فنی عمرانی شهرداری تبریزکه با حضور مدیران اجرایی معاونت فنی عمرانی و پیمانکاران آسفالت ومهندسان ناظر ومسئولین آسفالت شهرداری تبریز و با دستورات مدیریتی عبداله پورمعاون فنی عمرانی شهرداری تبریز در سالن جلسه شهرداری تبریزتشکیل شده بود ، با اعلام این مطلب افزود: طبق این جلسه، مقرر گردید از سال آینده، آسفالت ریزی اساسی معابراصلی و فرعی سطح شهر تبریز، با نظارت دقیق سازمان عمران وبا رعایت استانداردهای فنی واجرائی انجام شود.

وی ادامه داد: رسیدگی به بحث آسفالت به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان به طور ویژه پیگیری و اجرایی شده و آسفالت و بهسازی معابر اصلی به عنوان یک اولویت کاری در سطح شهر تبریز اجرا می گردد.

وی  با اعلام این که در آسفالت اساسی بر رعایت دقیق نکات و موارد فنی تأکید شده است، افزود: سازمان عمران، به دلیل حساسیت بالایی که در بحث رعایت نکات فنی در اجرای پروژه های عمرانی دارد، طی دستورالعمل های ابلاغی معاونت فنی عمرانی وکمیته آسفالت شهرداری تبریز و با تکیه بر رعایت نظام فنی واجرایی کشور، تأکیدات لازم را در خصوص اعمال این دستورالعمل ها و اصول فنی ابلاغ کرده و در اجرای طرح آسفالت اساسی با رعایت دقیق موازین فنی واجرائی توسط سازمان عمران شهرداری تبریز مورد توجه قرار می گیرد.

مدیر عامل سازمان عمران تبریزخاطر نشان کرد: طرح نهضت آسفالت اساسی خیابان ها و معابر شهر تبریز از چند سال قبل و با یک برنامه زمان بندی مشخص برای اجرای فاز به فاز در دستور کار شهرداری تبریزقرار گرفته که براساس سیاست های شهردارمحترم تبریز وموافقت اکثریت اعضای محترم شورای اسلامی شهرتبریز، مقرر شده که  اعتبارات لازم همه ساله  برای تحقق این هدف از طریق اداره کل محترم مالی شهرداری تبریزتأمین گردد وسازمان عمران بعنوان بازوی توانمند شهرداری در جهت توسعه وعمران شهری، در راستای تحقق اهداف مورد نظر گام بردارد.

غنی زاده همچنین افزود: آسفالت مناسب  خیابان ها٬ معابر و مبلمان شهری تأثیر زیادی بر منظر شهر دارند وعلاوه برآنکه  رضایت شهروندان را محقق می کند، موجب رضایت مسافران و گردشکران نیز خواهد بود.

مهندس غنی زاده ادامه داد: سازمان عمران، بازوی توانمند اجرائی شهرداری بوده و مجری پروژه های کلان تعریف شده از سوی شهرداری است.

مدیر عامل سازمان عمران تبریز افزود: با تغییر سیاستهای عمرانی، بحث مشارکت و احداث پروژه های مشارکتی ، استفاده از تکنولوژی های روز، استاندارد سازی مجتمع تولید بتن و کارخانه آسفالت و افزایش ظرفیت اساسی کارخانه آسفالت، اجرای دقیق پروژه ها بر اساس زمانبندی مشخص شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.