یادداشت تبریزبیدار؛

تاملی پیرامون اپوزسیون نمایی پزشکیان / او حق دارد به این روش پایبند باشد!

اتخاذ ژست اپوزسیون برای پزشکیان یکی از معمولی ترین و البته پرکاربردترین روش ها است.

یادداشت تبریزبیدار؛ غلامرضا سیفیپزشکیان امروز نیز در کالبد یک اپوزسیون ظاهر شده و گفته “اعتصابات و اعتراضات شکل خواهد گرفت و امکان ادامه به این شکل وجود ندارد”

او چنان موضع گرفته که گویی سهمی در مدیریت نظام و مشکلاتش نداشته و صرفاً مطالبات مردم را نمایندگی می کند، آنهم با تعابیری خوشایند ضد انقلاب و جریانات معاند. [نشان به آن نشان که اظهارات امروزش تیتر اصلی رسانه های معاند بوده است]

اتخاذ ژست اپوزسیون برای پزشکیان یکی از معمولی ترین و البته پرکاربردترین روش ها است.

البته حق هم دارد که به این روش پایبند باشد، با این روش خود را تبدیل به مطالبه گری کرده که هیچ وقت حاضر نیست درباره عملکرد خود و هم حزبی هایش پاسخگو باشد.

وزیر دولت اصلاحات در اظهارات اخیر خود بمانند همیشه حافظه تاریخی مردم را به تمسخر گرفته است. آنجایی که گفته: “بسیاری که الان وقت پیری شان است، حتی خانه ندارند”
اما به روی خودش نیاورده که جزو مدافعان سفت و سخت عباس آخوندی بود، همان کسی که افتخار خود را نساختن مسکن می دانست. ضعف او در تامین مسکن چنان واضح بود که صدای حسن روحانی نیز درآمد اما پزشکیان در قامت نایب رئیس مجلس وقت، سه بار در مقابل استیضاح وزیر بی کفایت ایستاد.

اظهارات امروز پزشکیان یک نکته مهم هم دارد و آن اینکه؛ نماینده اصلاحطلب مجلس حرف های هسته ی سخت اصلاح‌طلبان را تکرار کرده است. آشوب، اعتراض و اعتصاب، کلیدواژه های مهم افرادی همچون تاج زاده و حجاریان بوده است. اما آیا وقت آن نرسیده که به تعبیر تئورسین اصلاحطلبان(محمدرضا تاجیک) هسته سخت اصلاح‌طلبی باید دود شده و به هوا رود؟!

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *