مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا:

حمایت آمریکا از اغتشاشگران / آقایان پزشکیان و بیگی کنار مردم باشید نه آشوبگران

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا در مراسم تشییع شهید اوجاقی گفت: اگر برخی نمایندگان مجلس توبه نکنند مردم تکلیف آنها را مشخص خواهند کرد.

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام عبدالکریم نجفقلیزاده سرایی پیش از ظهر امروز در مراسم تشییع پیکر شهید حسین اوجاقی در میدان شهدای تبریز اظهار داشت:  امروز دشمن به جنگ ترکیبی دست زده و از طرفی تلاش برای تطهیر خاندان پهلوی داشته و طرف دیگر در تلاش برای از بین بردن امید مردم و هجمه همه جانبه به انقلاب اسلامی است.

وی افزود: دشمنان بدنبال تخریب قدرت دفاعی انقلاب اسلامی و حرکت استکبار ستیزی ملت ایران است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس، دوران طلایی انقلاب اسلامی می باشد که در ۸ سال جنگ نابرابر شکل گرفت، بینی جهانخوران را به خاک زدیم.

وی با بیان اینکه از اتفاقات روزهای اخیر قبلاً هم داشتیم که این نوع حوادث در نتیجه توطئه ها رخ داده، افزود: مساجد و قرآن را آتش زدند و چادر از مادران و دختران بر می دارند و آن را با افتخار بیان کنند.

حجت الاسلام سرایی ادامه داد: آشوبگران خواستند با این دسیسه ها، عظمت اربعین امام حسین(ع) که یک حرکت بی نظیر بوده را زیر پا بگذارند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا خاطر نشان کرد: رئیس جمهور آمریکا با صراحت اعلام کرد که از اغتشاشگران حمایت می کند.

وی اظهار داشت: اغتشاشگران با فضا سازی استکبار جهانی و دشمنان به میدان آمدند تا به انقلاب ضربه بزنند و ولی نمی توانند به کشور ضربه وارد کنند.

حجت الاسلام سرایی با بیان اینکه از همه مسئولین انقلاب درخواست می کنیم پای نظام باشند، افزود: برخی نمایندگان مجلس در این استان آتش کینه ایجاد کرده از شورای نگهبان می خواهیم دقت لازم را بکنند و رسیدگی کنند.

وی خطاب به برخی نمایندگان مجلس گفت: آقای پزشکیان ۴۳ سال در این انقلاب مسئول بودید، وزیر شدید چرا الان برخورد اپوزسیونی می کنید، ما با کسی عهد اخوت نبسته ایم. آقای بیگی شما با رای مردم نماینده شدید، به جای وجاهت دادن به اغتشاشگران، کنار مردم باشید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تاکید کرد: اگر اینها توبه نکنند مردم تکلیف آنها را مشخص خواهند کرد.

حجت الاسلام سرایی با پاسداشت مقام شهید مدافع امنیت تبریزی گفت: شهید اوجاقی یک بسیجی به تمام معنا بود.

انتهای پیام/

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
 1. علی

  سلام‌کسی‌که‌میگوید‌من‌
  کنار‌مردم‌هستم‌باید‌
  تجمع‌بیت‌المال‌را‌عادلانه
  تقسیم‌بکند‌یا‌در‌این‌راه
  تلاش‌نماید‌تا‌اجرایی‌بشود
  باحلوا‌حلوا‌دهان‌شیرین
  نمیشود‌چه‌جناب‌بیگی
  چه‌پزشکیان‌وچه…هر
  مسئول‌دیگر‌وقتی‌حرام
  وحلال‌قاطی‌میشود‌وحرام
  در‌رگها‌‌جاری‌میشود‌
  بی‌حجابی‌زیاد‌میشود‌و
  سیل‌لشگر‌بی‌حجابان‌راه
  می‌افتد‌بی‌حیایی‌نماد‌
  میشود‌‌‌هرنه‌توکسن‌آشیوا
  او‌چیخار‌قاشیقوا