قدرشناسی خالصانه از مردم و هنرمندان با اصالت

قدرشناسی خالصانه از مردم و هنرمندان با اصالت/ برخورد با سلبریتی های که آب در آسیاب دشمن می ریزند

اصحاب فرهنگ و هنر استان آذربایجان شرقی در واکنش به اغتشاشات اخیر بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش تبریزبیدار در بیانیه اصحاب فرهنگ و هنر استان آذربایجان شرقی در واکنش به اغتشاشات اخیر آمده است:

بار دیگر پنجه چدنی استکبار در راس آنها اسرائیل و آمریکای جنایتکار از آستین معاندان و فریب خوردگان بلند شد و به ساحت آسمانی قرآن کریم و ارزش‌های اسلامی و میراث جاودانه حضرت زهرا (س) حجاب اهانت نمود.
در طول چهل و چهار سال گذشته از عمر پربرکت انقلاب اسلامی بارها ثابت شده است که استکبار جهانی در کمین حوادث و قضایا پنهان شده و با وارونه جلوه دادن حقایق از هر شکاف و منفذی برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی و مردم ولایتمدار ایران استفاده می کند.
لکن آحاد ملت بصیر ایران اسلامی ثابت کرده اند در مواجهه با حوادث فتنه گون، پای علم نظام مانده و جبهه خودی و منافق را بلافاصله از هم جدا می کند.
بدینوسیله قدرشناسی خالصانه را از مردم عزیز ایران اسلامی به ویژه نجابت هنرمندان با اصالت و اخلاق مدار اعلام نموده و از قوه قضاییه خواهانیم برخورد جدی خود با سلبریتی هایی که بواسطه استفاده از رسانه ملی در میان مردم شهرتی بهم زده و به نام و نوایی رسیده اند و در مواقع حساس آب به آسیاب دشمن می ریزند اقدام نماید.
به سلبریتی های منافق صفت نیز که در گردنه ها و بزنگاهها با هر بهانه ای با مخالفان دین و حجاب و ارزش‌های والای اسلامی، هم‌نوا و هم صدا می شوند گذشته شان را متذکر شده و فرجام کسانی را که صف خود را از صف مردم جدا کرده اند را یاد آور می شویم .

به همه معاندان و فریب خوردگان متذکر می شویم که تبریز نخستین پایتخت تشیع بوده و زنان و مردان تبریز برای استقرار حکومت شیعی و انقلاب اسلامی هزاران نفر از فرزندان خود را فدا کرده اند و در و دیوار و گلزار شهدای تبریز گواه متقنی بر این ادعاست.
لباس بومی زنان آذربایجان و تبریز از روستاهای دوردست و عشایر گرفته تا مرکز استان ،از دیر باز روایتگر پایبندی بانوان این دیار به آیین حجاب می باشد .در حجاب اصیل این سامان بدحجابی و بی حجابی سر سوزنی جایگاهی نداشته و هرگونه ناهنجاری در حجاب محصول فرهنگ وارداتی از دنیای غرب می باشد.
ما اهالی فرهنگ و هنر تبریز و آذربایجان شرقی در این روزها که مقارن با ایام شکوهمند هفته دفاع مقدس است ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهیدان ۸ سال دفاع مقدس که با نثار خونشان از آرمانهای اسلامی و انقلابی و تمامیت ارضی کشورمان دفاع کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشورمان به تصرف دشمن در آید ، حرکتهای هنجارشکنانه عده ای معاند و فریب خورده و قوم گرا را محکوم نموده و از اصحاب قلم و هنر می خواهیم با جهاد تبیین به رسالت تاریخی خویش عمل کرده و نسبت به روشنگری زوایای پنهان و آشکار قضایای اخیر اقدام نمایند و از آندسته صاحبان تریبون که با طرح کردن سوالات کذایی و انحرافی نسبت به مشوش نمودن اذهان اقدام می‌کنند می خواهیم در این مقطع حساس خدا را در نظر داشته و از هرگونه اقدامات تفرقه انگیز پرهیز نمایند. در آخر نیز یاد و خاطره شهید امنیت برادر بسیجی حسین اجاقی که در این روزهای با سعادت آخر صفر به مقام شامخ شهادت رسیدند را گرامی می داریم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.