رییس کمیته امداد کشور در تبریز؛ 

اعطای تسهیلات کارگشایی ۱۰ میلیونی به نیازمندان بدون کارمزد / فرهنگ سازی کار در جامعه

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) در تبریز از اعطای تسهیلات کارگشایی ۱۰ میلیونی به نیازمندان بدون کارمزد از محل صندوق امداد ولایت خبر داد.

به گزارش تبریزبیدار، سید مرتضی بختیاری صبح امروز در مراسم افتتاح ساختمان صندوق امداد ولایت تبریز اظهار داشت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت به معنای واقعی کلمه قرض الحسنه است.

وی افزود: این صندوق تا سقف ۱۰ میلیون تومان وام کارگشایی هیچ کارمزدی نمی گیرد و تسهیلات بالای ۱۰ میلیون تومان کارمزد ۳ درصد برای کل دوره دارد.

رییس کمیته امداد امام (ره) کشور گفت: اعتبارات این صندوق همگی در خدمت محرومین است و ریالی به کارکنان کمیته امداد وام داده نمی شود.

وی بیان داشت: سال گذشته از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت ۴ هزار میلیارد تومان برای ۴۰۰ هزار نفر تسهیلات اعطا شده است.

بختیاری ضمن اشاره به اعطای تسهیلات اشتغال، مسکن و دانشجویی از محل صندوق امداد ولایت گفت: این صندوق در جهت فرهنگ سازی کار و تلاش در جامعه تاثیرات خوبی داشته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص تامین مسکن روستایی نیز گفت : تا پایان سال ۱۴۰۲ در آذربایجان شرقی هیچ روستایی فاقد مسکن وجود نخواهد داشت. در سال جاری ۶۴۰ واحد احداث شده و ۷۰۰ واحد نیز در حال احداث است و تا پایان سال تکمیل می شود. ۲۰۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار اختصاص یافته برای این واحدهاست.

بختیاری گفت : در صورت واگذاری زمین در شهرها نیز آماده هستیم برای خانواده های تحت پوشش در قالب نهضت ملی مسکن ، واحد مسکونی تامین کنیم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.