امام جمعه موقت تبریز مطرح کرد؛

شکست خوردگان فتنه ۸۸ و سلبریتی‌های کم سواد لیدرهای اغتشاشات اخیر

امام جمعه موقت تبریر گفت: جریانات شکست خورده فتنه ۸۸ و برخی سلبریتی‌های کم سواد که هر چه دارند از ملت ایران دارند؛ در اغتشاشات اخیر  لیدر شدند که باید به صورت قاطعانه با این افراد برخورد شود.

به گزارش تبریزبیدار،  حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی عالی، امروز در خطبه‌های نماز جمعه تبریز در مصلای اعظم امام خمینی (ره) این شهر با اشاره به جنگ فرهنگی و نرم دشمن علیه انقلاب اسلامی گفت: دشمن از جنگ نظامی و حتی اقتصادی و تحریم‌ها مأیوس شده و به جنگ نرم و روایت‌ها روی آورده است اما متاسفانه هنوز برخی مراکز فرهنگی در خواب غفلت به سر می‌برند.

جنگ روایت ها در آشوب های اخیر

امام جمعه موقت تبریز به آشوب‌های اخیر در برخی مناطق کشور پرداخته و افزود:  در عرصه میدان گروه‌های ۲۰ تا ۳۰ نفر بودند اما در در جنگ رسانه و تصویرسازی و روایت به مردم طوری دیگری القا می‌کردند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی به همراه رژیم صهیونیستی سال‌هاست طرح خاورمیانه جدید را مطرح و دنبال می‌کنند در واقع خاورمیانه جدید بر محور تجزیه کشورهای اسلامی است.

حجت الاسلام عالی بیان داشت: نقشه اصلی دشمن به شکل‌های مختلف در سال‌های گذشته شکستن مقاومت ملت ایران در واقع محور مقاومت است.

وی تاکید کرد: آشوب های اخیر  از اول هم شکل اعتراضی نداشته و به صورت وحشیانه و داعشی بود که آتش زدن قرآن و مساجد و پرچم های حسینی، کشیدن چادر از سر نوامیس مردم و سربریدن مامور انتظامی مصادیق آن است.

خطب موقت جمعه تبریز اضافه کرد: جریانات شکست خورده فتنه ۸۸ و برخی سلبریتی‌های کم سواد که هر چه دارند از ملت ایران دارند؛ در اغتشاشات اخیر  لیدر شدند که باید به صورت قاطعانه با این افراد برخورد شود.

حمایت از آشوب توسط سیاسیونی که آبروی خود را مدیون نظام اسلامی هستند

وی خاطر نشان کرد: برخی سیاسیون که چندین سال در این کشور وزیر و مسئول شدند و آبروی اجتماعی خود را مدیون نظام اسلامی هستند و با سخنان خود موجب آشوب شده و در کنار دشمن قرار گرفتند.

حجت الاسلام عالی از حضور دشمن شکن مردم تبریز در راهپیمایی علیه اغتشاشگران تشکر کرد و گفت: مردم نشان دادن هیچ وقت توهین به مقدسات و آرمان های خود را تحمل نمی‌کنند.

سخنرانی هوشمندانه رئیس جمهور در سازمان ملل

وی به سخنرانی رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل اشاره کرده و گفت: نقطه عطف سخنرانی رئیس جمهوری کشورمان آنجایی بود که در بحث تروریسم بین‌المللی و جایگاه جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قربانیان تروریسم که همیشه با آن مبارزه کرده‌ است، تصویری از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به حضار در مجمع عمومی ملل متحد نشان داد.

امام جمعه موقت تبریز تاکید کرد: این حرکت رئیس‌ جمهوری در مجمع عمومی، استفاده هوشمندانه از فرصت به‌ دست‌آمده بود تا ورای همه محدودیت‌ها ماهیت اتهامات پیرامون تروریسم را که غرب همیشه در تلاش است به ایران اسلامی نسبت بدهد پیش چشم جهانیان باز تعریف کرده و قهرمان واقعی مبارزه جهانی با تروریسم را یادآوری کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.