واکنش هنرمند تبریزی به اتفاقات اخیر در گفتگو با تبریزبیدار؛

تقی پور: مردم حق اعتراض دارند اما قانونی

هنرمند تبریزی در واکنش به اغتشاشات اخیر گفت: مردم مشکل معیشتی داشته و حق اعتراض قانونی دارند اما باید راه خود را از کسانی که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند، جدا کرد.

بهمن تقی پور در گفتگو با تبریزبیدار در واکنش به اتفاقات اخیر اظهار داشت: مردم باید فرق بین اغتشاش و اعتراض را بدانند و با بصیرت کافی تشخیص دهند که آیا این حوادث قانونی بوده و یا از طرف دشمنان می باشد.

ناراحتی مردم از رفاه زدگی برخی مسئولین

وی با بیان اینکه مشکلاتی در کشور وجود دارد، افزود: وقتی مردم می بینند برخی مسئولین زندگی راحتی داشته و فرزندان آنان در خارج زندگی می کنند، ناراحت و عصبانی می شوند.

این بازیگر تبریزی اضافه کرد: مردم مشکل معیشتی داشته و حق اعتراض قانونی دارند اما باید راه خود را از کسانی که می خواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند، جدا کرد.

مردم ایران اسلامی را دوست دارند / مسئولین به فکر معیشت مردم باشند

وی با تاکید بر اینکه همه ما نظام اسلامی و کشور ایران را دوست داریم، گفت: با وجود تحریم های چهل ساله، مردم در همه بزنگاه ها در صحنه حاضر شده و از انقلاب دفاع کردند و مسئولین هم باید به فکر تامین آسایش و معیشت مردم باشند.

سواستفاده دشمنان برای ضربه زدن به بیت المال / امر به معروف با زبان نرم فرهنگ سازی شود

تقی پور ادامه داد: تشنج آفرینی در جامعه باعث می شود دشمن سو استفاده کند و در این فضا به بیت المال لطمه وارد می شود.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر باید با زبان نرم فرهنگ سازی شود تا موجب سواستفاده و تشنج آفرینی دشمن نشود، افزود: مولفه حجاب، عفاف بوده و مولفه عفاف خانواده می باشد و مولفه خانواده باور و دین می باشد و همه این ها با همدیگر ارتباط دارند و وقتی خانواده ای از لحاظ اقتصادی مشکل داشته باشد، ممکن است به تحریک جوانان منجر شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.