مدیرکل آموزش و پرورش استان:

اغتشاشات حاصل جنگ ترکیبی دشمن / شخصیت های بزرگی در وقایع اخیر در تور دشمن قرار گرفتند

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: اغتشاشات اخیر حاصل جنگ های ترکیبی و  هجمه هاست.

به گزارش تبریزبیدار، علیرضا صیادی در مراسم افتتاحیه اردوی آموزشی تشکیلاتی طلایه داران فردا ویژه مسئولین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان مدارس استان اظهار داشت: این اردوها فرصت های بسیار ارزشمندی برای جوانان و نوجوانان است چرا که حضور یک نوجوان در این دست برنامه ها تاثیراتی برای شاخص های شخصیتی و فکری او می گذارد.

وی با بیان اینکه افتخارم این است که یک عضو انجمن اسلامی در دهه ۵۰ و ۶۰ بودم، افزود: تا کلمه ای از دهان نا مبارک کارتر رئیس جمهور وقت آمریکا بیرون می آمد، ما در مدرسه قطعنامه محکومیت را با ادبیات دانش آموزی می نوشتیم و در اعلانات می چسباندیم. درست است که کارتر آن قطعنامه را نمی دید اما به ما شناخت را آموزش می داد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تاکید کرد: یک دانش آموز انقلابی پیرو ولایت باید از تاریخ کشورش مطلع بوده و سواد سیاسی داشته باشد. اگر ما تاریخ کشور خود را نشناسیم، یک عنصر مطلوب نخواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه شناخت عرصه های مختلف، کشور را از فتنه ها مصون می سازد، افزود: رهبر انقلاب از مدت ها قبل در ارتباط با جنگ ترکیبی سخت گفتند و الان ما در جنگ ترکیبی قرار داریم و هجمه ها از هر سو بر ما وارد می شود و برای همچین هجمه هایی، نیروی دارای شناخت ترکیبی نیاز است تا مقابله کند.

صیادی اضافه کرد: اغتشاشات اخیر حاصل جنگ های ترکیبی و  هجمه هاست پس دشمن شناسی بایستی جز برنامه های اتحادیه انجمن اسلامی باشد.

وی تصریح کرد: ما باید ولایت شناس خوبی باشیم که اگر این شناخت را نداشته باشیم به راحتی در میدان دشمن قرار می گیریم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ادامه داد: در این قضایای اخیر دیدید که چه شخصیت هایی در تور دشمن قرار گرفتند قلذا شناخت امام و ولایت باید سرلوحه  شما جوانان عزیز باشد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.