دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در پاسخ به تبریزبیدار؛

علت فریب خوردن برخی دانش آموزان در فتنه اخیر / دهه هشتادی ها انقلابی تر از نسل گذشته

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور تاکید کرد: دهه هشتادی ها انقلابی تر از نسل گذشته هستند.

به گزارش تبریزبیدار، حسین تاریخی در نشست خبری در تبریز در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه با توجه به اغتشاشات اخیر چه اقداماتی می توان در مدارس انجام داد تا دانش آموزان تحت تاثیر هجمه های دشمن قرار نگیرند، گفت: فوت خانم امینی همه ما را متاثر کرد؛ اما اتفاقات بعد این جریان عادی نبود و قبل از اینکه کارشناسان نتایج کار کارشناسی را منتشر کنند برخی با شتابزدگی در نتیجه گیری، دست به اقدامات غیر قابل باوری در فضای غبارآلود رسانه‌ای زدند.

وی افزود: فضاسازی و مواجهه دشمنان با این اتفاق، قطعا از سر دلسوزی و تاسف نیست بلکه سو استفاده برای دستیابی به اهداف مدنظر خود بود
و در ادامه تحرکاتی اتفاق افتاد که زنجیر وار مسیری را طی کرد تا در نهایت منجر به آشوب و تخریب اموال عمومی شد که بلافاصله آحاد مردم راه خود را با آشوب گران جدا کردند.

 

 

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور ادامه داد:  متاسفانه شاهد حضور برخی از دانش آموزان در این آشوب ها بودیم که در این فضای غبار آلود و موج رسانه‌ای، برخی از دانش آموزان را هم به حرکت در آورد.

وی خاطر نشان کرد: طی ۲ سال شیوع ویروس کرونا دانش آموزان بدون هیچ محدودیتی در فضای مجازی فعالیت کردند و این هم مزید بر علتی شد تا این موج رسانه‌ای گریبان این دانش آموزان فریب خورده را بگیرد.

تاریخی با بیان اینکه در حق این نسل کم کاری شده، گفت: برخی در پی برچسب زنی روی نسل پر جوش و خروش انقلابی دهه هشتادی، هستند. اینکه بعضی از اتفاقات اخیر به این نسل تعمیم داده شود، حرکت غیرمنصفانه ای است، بچه های دهه هشتاد انقلابی تر از نسل های گذشته هستند.

 

 

وی ادامه داد: مدل مواجهه دهه هشتادی ها در فضای مجازی، کاملا متفاوت از نسل های دیگر است، این نسل مجهز به فضای مجازی است و طبیعی است که هجمه و مانور دشمن بر موضوع خانم امینی، بر روی دانش آموزان این نسل کارساز تر باشد.

دبیر کل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان کشور تصریح کرد: یقینا بعد از آرام شدن فضا و کنار رفتن فضای غبارآلود، این نسل مسیر درست و اصلی را به سرعت پیگیری خواهد کرد.

وی بیان داشت: نقش فرهنگیان در روشن کردن ابعاد ماجرا بسیار مهم است و معلمان پرچمدار رسالت انقلاب هستند و امیدوارم در این گرداب هجمه‌ها، قشر فرهنگی که متعهد به انقلاب هستند، راهنمای دانش آموزان باشند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
1 دیدگاه برای این مطلب ثبت شده است
 1. آذربایجان‌وپیرامون.در‌انتظاربهار

  سلام‌به‌نظرمن‌‌باید‌تقسیم
  بیتالمال‌وسرمایه‌گذاریهای‌
  دولتی‌ونهادی‌و…درمناطق
  برمبنای‌جمعیت‌مناطق‌
  کشور‌انجام‌بگیرد‌نه‌برمبنای
  نگاه‌پان‌فارسی‌.قانون‌
  اساسی‌بایدکامل‌اجرایی‌
  اشودمانند‌اصل‌۱۵‌‌
  احساساات‌‌قوم‌مرکزی
  نباید‌مبنای‌ایرانیت‌باشد
  ایران‌بر‌اساس‌تشیع‌ایجاد
  وتشکیل‌شده‌و….خوب
  خاصیت‌دشمن‌توطئه‌است
  مگس‌بر‌روی‌زخم‌می نشیند
  پسر‌مالک‌اشتر‌اگر‌دچار‌
  حسادت‌نمیشد‌‌وبه‌کمک
  مختار‌میشتافت‌‌طبیبیان
  داعشی‌نمیتوانستند‌مختار
  راشکست‌دهند‌