امام جمعه موقت تبریز مطرح کرد؛

تحریف آزادی، حجاب و زندگی

امام جمعه موقت تبریز گفت: دشمنان اسلام همواره در حال تحریف هدایت هستند و امروز آزادی، حجاب و زندگی تحریف شده است. 

 به گزارش تبرییزبیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین علی فاضل هیدجی امروز در خطبه‌های نماز جمعه تبریز در مصلای اعظم امام خمینی(ره) با تبریک سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) گفت: درون‌مایه انتظار، تلاش، عدم همراهی با فسادکنندگان و داشتن امید است.

لزوم آگاهی منتظران مهدی موعود از بحران های آخرالزمانی

وی افزود: فرد منتظر باید از بحران‌های آخرالزمانی آگاه باشد و از داشته های خود محافظت کند.

خطیب موقت جمعه تبریز اتحاد و همدلی در عصر غیبت را مهم عنوان کرده و گفت: مقام انتظار یک مقام در حد شهادت است و اگر انسانی در حال انتظار در بستر بمیرد، درجه‌ای به او می‌دهند که برابر با شهید در محضر امام زمان(عج) است.

فعالیت جریان تحریف در آشوب های اخیر

حجت الاسلام فاضل هیدجی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: دشمنان اسلام همواره در حال تحریف هدایت هستند و امروز آزادی، حجاب و زندگی تحریف شده است.

وی تصریح کرد: قرآن کریم آزادی را گفته است ولی آیا معنی آزادی قرآن و اسلام با آزادی تحریف شده یکی است؟

این مدرس حوزه علمیه  تاکید کرد: اگر دست به دست هم دهیم و جلوی تحریف را بگیریم، کمک بزرگی به امام زمان(عج) کرده ایم.

فتنه انگیزی دشمنان یک روز با حجاب و یک روز با مسایل دیگر

وی با اشاره به موضوع حقوق زن مطرح شده و حجاب زنان در دنیا گفت: قرآن کریم از زن به عنوان کرامت یاد کرده است. آن خانمی که حجاب خود را نگه می‌دارد، در خط مقدم جبهه است و پایبند به عهد است.

حجت الاسلام فاضل هیدجی ضمن محکومیت اغتشاشات اخیر گفت: دشمن یک روز با حجاب و یک روز با مسایل دیگر سعی دارد فتنه ایجاد کرده و مردم را از هم دور کند.

وی به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در دانشگاه افسری امام حسن مجتبی (ع) اشاره کرده و افزود: همان طور که ایشان گفتند هر چقدر از قوی شدن دور شویم و اتحاد از بین رود، فتنه ایجاد می‌شود.

امام جمعه موقت تبریز بر اهمیت امنیت از منظر قرآن کریم تاکید کرده و بیان داشت: بیش از ۱۵ آیه قرآنی در مورد امنیت اقتصادی، سیاسی، هنری و دیگر حوزه ها داریم.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.