مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

شیطنت دشمنان برای عوض کردن جای شهید و جلاد

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: شینطت‌هایی اکنون در فضای مجازی و ماهواره‌ها صورت می گیرد و چنانکه رهبر انقلاب متذکر شدند نگذارید جای جلاد و شهید را عوض کنند!

به گزارش تبریزبیدار، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود حسینی عصر پنجشنبه در اجتماع یاوران امام زمان (عج) با تبریک آغاز امامت امام زمان(عج) و هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی نتیجه زحمات نیروی های نظامی و انتظامی است.

وی با اشاره به مسایل تاریخ صدر اسلام گفت: طلحه و زبیر راه را گم کردند و گفتند علی هم صحابه پیامبر بود و ما هم هستیم! اما حضرت پیامبر(ص) شاخص را حضرت علی(ع) قرار داده بودند.

کسانی که جلوی ولایت ایستادند؛ زمین خوردند

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: کسی که در مقابل ولایت ایستاد، به ضلالت کشانده شد و این را در انقلاب اسلامی هم به عینه دیدیم که برخی خود را در مقابل ولایت عددی حساب کردند و زمین خوردند.

وی خاطر نشان کرد: پیامبر اعظم(ص) فرمودند؛ «به ولایت نگاه کنید هر سمت را ولایت نشان داد راه حق است»؛ ولایت، در این دریای پر تلاطم مانند چراغ هدایت راه را نشان خواهد داد و هر کس به آن متمسک شود عاقبت بخیر است و کسانی که قدرت تحلیل و تصمیم ندارند بهانه‌ای از آنها قابل قبول نیست چون ولایت راه حق را نشان می دهد.

معاویه ها و عمرعاص ها درحال تکرارند / تلاش سعودی ها برای تحت تاثیر قرار دادن جوانان

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه معاویه ها و عمرعاص ها در حال حاضر هم هستند و تاریخ درحال تکرار است؛ افزود: شینطت‌هایی اکنون در فضای مجازی و ماهواره‌ها صورت می گیرد و چنانکه رهبر انقلاب متذکر شدند نگذارید جای جلاد و شهید را عوض کنند! شبکه های معاند و وابسته به رژیم سعودی و انگلستان خبیث این کار را می کنند و برخی از جوانان نیز متاسفانه تحت تأثیر این رسانه ها قرار می گیرند.

وی در پایان گفت: به لطف و عنایت الهی انقلاب اسلامی متصل به حکومت مهدوی خواهد شد و ما لحظه ای در راه رسیدن به انقلاب حضرت حجت(عج) نخواهیم ایستاد و قلب نازنین ایشان را با پیروی از مقام معظم رهبری شاد خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.